Laurelin Paige - książki

Laurelin Paige to amerykańska pisarka romansów oraz powieści erotycznych. Urodziła się 18 listopada 1974 roku w Logan w Stanach Zjednoczonych. Autorka lubi pisać gorące romanse, tworząc sceny pocałunków do swoich książek czuje mrowienie w brzuchu. Popularność przyniosła jej seria “Uwikłani”, na którą składają się trzy części, takie jak: “Pokusa”, “Obsesja” oraz “Na zawsze”. Cykl przybliża nam historię Alayna Withers, byłej studentki nowojorskiej uczelni. Kobieta pracuje w klubie nocnym, którego chciałaby zostać menadżerką. Stara się unikać przystojnych mężczyzn przez których mogłaby wpakować się  w tarapaty. Jednak w najmniej odpowiednim momencie na jej drodze staje nowy właściciel klubu w którym pracuje.

W dorobku pisarki znajdziemy również takie tytuły jak: “Słodki oszust”, “Perwersyjna miłość”, “Grzeszny zdobywca”, “Pierwszy dotyk” czy “Playboy”. Książki Laurelin sprzedają się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Większość jej prac została okrzyknięta bestsellerami i znalazła się na szczycie list New York Times, Wall Street Journal i USA Today. Według plebiscytu Reader’s Choice 2014 magazynu „People” książki Paige znalazły się w pierwszej dziesiątce w kategorii “Książka roku”. 

Laurelin Paige - dostępne książki

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner