Kirsty Moseley - książki

Kristy Moseley to brytyjska pisarka, która urodziła się Hertfordshire w Anglii. Od wczesnego dzieciństwa marzyła, by zostać pisarką, niemniej jednak przez długi czas wszystko, co napisała, chowała głęboko do szuflady. Brakowało jej odwagi, by skonfrontować się z możliwą krytyką. W 2002 roku po przeprowadzce do Norfolk poznała swojego męża Lee, któremu 5 lat później urodziła syna. Zajmująca się domem i dzieckiem Kristy Moseley przypadkiem natrafiła na stronę internetową, na której pisarze-amatorzy zamieszczali anonimowo swoją twórczość. Na początku jedynie śledziła czyjeś opowiadania, do momentu, kiedy sama postanowiła opublikować tam jedną ze swoich historii. Publikacja spotkała się z niezwykle pozytywnym odzewem, pokrzepiona pozytywnymi komentarzami, postanowiła spróbować swoich sił. Skutkiem tego własnym nakładem opublikowała swój literacki debiut w klasycznej formie.

Twórczyni jest autorką kilku powieści z gatunku romansu obyczajowego, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród czytelników. Największą popularność przyniosła autorce książka zatytułowana „Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno”. Debiutancka książka opowiada o dziewczynie – skrzywdzonej przez brutalnego ojca, a także o Liamie najlepszym przyjacielu jej brata Jake’a. Między Liamem a Amber rodzi się prawdziwa relacja, Liam to chłopak, który zmienia dziewczyny jak rękawiczki, okazuje się być zupełnie innym człowiekiem, gdy spędza czas z Amber. Skomplikowaną sytuację między młodymi ludźmi komplikuje nadopiekuńczy brat Amber. Jak zareaguje, gdy dowie się, co łączy jego siostrę i Liama, jego najlepszego przyjaciela? Na to pytanie czytelnicy uzyskają odpowiedź na łamach książki. Twórczość Kristen Mosley skierowana jest przede wszystkim do młodych odbiorców. Dlatego chcąc zatopić się w dobrej literaturze dla młodzieży, warto skupić się na utworach autorki.

Kristy Moseley aktualnie ma na swoim koncie kilka innych książek i krótszych opowiadań, a każde z nich przed publikacją zostało przeczytane przez miliony internautów. Książki autorki, dzięki tłumaczeniom debiutanckiej powieści, dostępne są również po polsku.
 

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner