Gary Vaynerchuk - sylwetka autora

Data i miejsce urodzenia:
14 Listopada 1975 w Bobrujsk
Kraj pochodzenia:
Białoruś
Język:
białoruski
Ważne dzieła:
Wybij się!, Zapytaj Garyego
Nagrody:
Shorty Social Good Impact Award Honoree

Gary Vaynerchuk urodził się w dawnym ZSSR (Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich), na terenie dzisiejszej Białorusi. We wczesnym dzieciństwie zamieszkał w Stanach Zjednoczonych. Początkowo Vaynerchuk specjalizował się w branży winiarskiej – przedsiębiorca zajął się prowadzeniem sklepu ojca z winami, znacząco podwyższając dochody płynące ze sprzedaży oferowanych produktów. W swojej działalności Vaynerchuk korzystał z nowoczesnych technik, co zagwarantowało mu finansowy sukces.

Kolejnym krokiem w jego karierze było założenie agencji marketingowej, specjalizującej się w digital marketingu, czyli marketingu korzystającym z różnych mediów o charakterze cyfrowym, takich jak Internet. Gary Vaynerchuk rozwija swoją działalność zawodową na wielu płaszczyznach, między innymi, inwestując w nowe, obiecujące inicjatywy.

Dodatkowo, Gary Vaynerchuk to również autor interesujących publikacji z pogranicza biznesu i marketingu, które zostały przetłumaczone na wiele języków obcych i są bardzo ciekawą lekturą dla wszystkich osób szukających interesujących i co najważniejsze – praktycznych wskazówek. Książki wydane po polsku, których autorem jest Gary Vaynerchuk to, między innymi, „Ekonomia wdzięczności. Zasada wzajemności w biznesie”, „Przebij się! Jak możesz osiągnąć to co zbudowali najlepsi przedsiębiorcy – biznes i mocną markę”, „Wybij się! Bo teraz jest czas, by przekuć pasję w bogactwo!” oraz „W market[r]ingu, czyli jak nie zginąć w świecie mediów społecznościowych”. W swoich książkach autor porusza szeroką tematykę, pisząc w zrozumiały i przystępny sposób oraz dzieląc się własnym doświadczeniem.

Vaynerchuk, działając na gruncie różnych inicjatyw biznesowych, ma szerokie zaplecze wiedzy, pozwalające mu na pisanie ciekawych, angażujących i zmieniających sposób myślenia książek. Biznes, ekonomia marketing – książki Vaynerchuka znajdują uznanie wśród czytelników, co wyraźnie widać w wynikach sprzedaży. Dodatkowo, przedsiębiorca jest także aktywnie obecny w przestrzeni internetowej. 

Gary Vaynerchuk - bestsellery
Miękka , W magazynie
Używana
W magazynie
Używana Wyprzedaż Okazja

Taniej o 31.25 zł 49.00 zł

Gary Vaynerchuk - wszystkie książki

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner