Eckhart Tolle - sylwetka autora

Data i miejsce urodzenia:
16 Lutego 1948 w Lünen
Kraj pochodzenia:
Niemcy
Język:
niemiecki
Ważne dzieła:
Praktykowanie potęgi teraźniejszości, Mowa ciszy. Twoje codzienne wsparcie, Strażnicy Istnienia, Potęga teraźniejszości, Nowa Ziemia
Nagrody:
Grand Prize Winner in the 2008 Delete Key Awards

Eckhart Tolle to pisarz i myśliciel zajmujący się przede wszystkim szeroko pojętą tematyką życia wewnętrznego człowieka oraz duchowości. Posiada gruntowne wykształcenie – ukończył studia na Uniwersytecie Londyńskim. Swoją działalność opiera w dużej mierze na osobistych doświadczeniach i skupia się na aktywnym wspieraniu osób mających emocjonalne i duchowe trudności, czerpiąc z różnych systemów filozoficznych, duchowych oraz wierzeniowych. 
Książki Eckharta Tolle cieszą się dużą popularnością i mogą stanowić jeden z kroków na drodze szukania duchowej równowagi. Jedną z najlepszych i cieszących się dużym zainteresowaniem książek Eckharta Tolle jest „Potęga teraźniejszości” – lektura, w której autor wskazuje czytelnikowi, w jaki sposób lepiej poznać swoje własne wnętrze i przezwyciężyć lęk. Książki są napisane przyjemnym, zrozumiałym językiem i zdecydowanie skłaniają czytelnika do refleksji. Twórczość pisarza została przetłumaczona na wiele języków.

Do najpopularniejszych książek Eckharta Tolle należy również pozycja „Nie jesteś samotną wyspą”. Książka, jak sama nazwa wskazuje, to próba udowodnienia, że człowiek absolutnie nie jest całkiem odcięty od otaczające go świata. Wręcz przeciwnie, wszystko jest ze sobą połączone. Chcąc bliżej zapoznać się z twórczością pisarza warto sięgnąć także po książkę „Nowa ziemia” oraz „Strażnicy istnienia”.

Książki Eckharta Tolle to świetna okazja, żeby w codziennym pędzie bliżej przyjrzeć się sobie, swoim przeżyciom, emocjom oraz, co najważniejsze, życiu wewnętrznemu. We współczesnym świecie, kiedy wiele osób lawiruje pomiędzy natłokiem codziennych obowiązków, a życiem rodzinnym i towarzyskim, często brakuje czasu na autorefleksje i ocenę własnego stanu emocjonalnego. Lektura książek Tolle może okazać się więc bardzo ciekawym duchowym doświadczeniem. Po jego twórczość powinny sięgnąć przede wszystkim te osoby, które lubią refleksyjną literaturę, książki do nauk społecznych i humanistycznych czy książki poświęcone tematyce rozwoju osobistego. 

Eckhart Tolle - bestsellery
Broszurowa , W magazynie
Używana Wyprzedaż
Broszurowa , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 23.58 zł 34.90 zł

Broszurowa , W magazynie
Nowa Używana Wyprzedaż Okazja

Taniej o 4.81 zł 34.90 zł

Broszurowa , W magazynie
Nowa Używana Wyprzedaż Okazja

Taniej o 1.65 zł 39.30 zł

Eckhart Tolle - wszystkie książki

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner