Charlotte Link - sylwetka autora

Data i miejsce urodzenia:
5 Października 1963 w Frankfurt nad Menem
Kraj pochodzenia:
Niemcy
Język:
niemiecki
Ważne dzieła:
Dziki łubin, Drugie dziecko, Obserwator, Sześć lat. Pożegnanie z siostrą, Poszukiwanie
Nagrody:
Goldene Feder

Charlotte Link to niemiecka pisarka, autorka poczytnych książek, tłumaczonych na wiele języków obcych. Autorka zdecydowanie potrafi konstruować trzymającą w napięciu i wciągającą fabułę, dlatego po jej twórczość zdecydowanie powinny sięgać osoby lubiące książki kryminały. Do najbardziej znanych książek Charlotte Link należy cykl „Czas burz” – obyczajowa seria przedstawiająca skomplikowane ludzkie losy. Cykl składa się z trzech książkowych tomów. Czytając chronologicznie książki Charlotte Link z tego cyklu należy zacząć od tomu I – „Czas burz”. Tom II to „Dziki łubin”, a część trzecia nosi tytuł „Niespokojne niebo”.

Charlotte Link pisze również kryminalne bestsellery, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród czytelników. Do najlepszych książek Charlotte Link zdecydowanie można zaliczyć tytuł „Wielbiciel”. Na uwagę w dorobku literackim autorki zasługują również takie książki jak „Gra cieni”, „Nieproszony gość”, „Ciernista róża”, „Grzech aniołów”, „Obserwator”, „Drugie dziecko”, „Ostatni ślad”, „Lisia dolina” czy „Oszukana”. Na uwagę zasługuje także książka autorki zawierająca wątki autobiograficzne – „Sześć lat”, w której pisarka opowiada historię choroby i śmierci własnej siostry, zmuszając czytelnika do głębokiej refleksji.

„Poszukiwanie” to nowa książka Charlotte Link, wydana w Polsce w 2019 roku – czy pojawiające się tajemnicze zabójstwa coś ze sobą łączy? Książka wciąga i intryguje, dlatego zdecydowanie może skraść serce wszystkich czytelników, którzy szukają ciekawej i nietypowej historii kryminalnej. Wśród nowości Charlotte Link warto wymienić również książkę „Decyzja”, wydaną w Polsce w 2018 roku. W tej książce czytelnik krok po kroku odkrywa tajemnicę, coraz bardziej wciągając się w fabułę tkanej przez autorkę opowieści.

Książki Charlotte Link to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które szukają ciekawych historii, idealnych na wieczór z kubkiem ciepłej herbaty i kocem. To również książki, które zdecydowanie warto wziąć ze sobą w podróż czy na wakacje.

Charlotte Link - bestsellery
Charlotte Link
Broszurowa , 72h wysyłka
Nowa Wyprzedaż Okazja

Taniej o 9.05 zł 44.99 zł

Charlotte Link
Broszurowa , 72h wysyłka
Nowa Wyprzedaż Okazja

Taniej o 9.05 zł 44.99 zł

Charlotte Link
Twarda , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 9.99 zł 15.99 zł

Charlotte Link
Twarda , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 4.40 zł 8.40 zł

Charlotte Link
W magazynie
Używana Wyprzedaż Okazja

Taniej o 0.99 zł 15.99 zł

Charlotte Link,...
Broszurowa , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 31.00 zł 39.00 zł

Charlotte Link
Broszurowa , 72h wysyłka
Nowa Wyprzedaż Okazja

Taniej o 12.02 zł 39.90 zł

Charlotte Link
Broszurowa , 72h wysyłka
Nowa Wyprzedaż Okazja

Taniej o 6.42 zł 36.40 zł

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner