Brent Weeks - książki

Brent Weeks to popularny amerykański pisarz, którego książki cieszą się dużym zainteresowaniem czytelników również poza granicami Stanów Zjednoczonych i są tłumaczone na wiele języków obcych, w tym język polski. Pisarz w swojej literackiej działalności skupia się przede wszystkim na kategorii fantasy, ale jego powieści zdecydowanie mogą przypaść do gustu zarówno wielbicielom literatury pięknej, obyczajowej, romansów, jak również czytelnikom, którzy chętnie sięgają po książki kryminały, głównie ze względu na świetną konstrukcję fabularną i niesztampowe postacie. Książki Brenta Weeksa to przede wszystkim pomysłowe, wciągające historie, które mają szansę na długo zostać w pamięci czytelnika.

Chcąc zacząć swoją przygodę z twórczością autora warto zacząć od cyklu książkowego „Anioł nocy”: „Droga cienia”, „Na krawędzi cienia”, „Poza cieniem” oraz „Cień doskonały”, w której odbiorca poznaje pieczołowicie utykany, wciągający świat głównych postaci. W części I autor opisuje losy młodego chłopca, który decyduje się na podjęcie niestandardowego zajęcia. W dorobku literackim Brenta Weeksa na uwagę zasługuje również cykl książkowy „Saga Powiernika Światła”, w którym dostępnych jest sześć części: „Czarny pryzmat”, „Oślepiający nóż”, „Okaleczone oko”, „Krwawe zwierciadło” oraz dwa tomy „Gorejącej bieli”. Nowa książka Brenta Weeksa czyli druga część „Gorejącej bieli” to pasjonująca historia, od której zdecydowanie trudno się oderwać. „Saga Powiernika Światła” zaczyna się od historii Pryzmatu – Gavina Guile, który ma szczególne predyspozycje, pozwalające mu na utrzymanie pokoju. Pryzmatowi niestety kończy się czas, a musi wykonać określony plan. W kolejnych tomach literackiej sagi autor przedstawia dalszego losy Gavina Guile.

Książki Brenta Weeksa to świetna propozycja literacka dla wszystkich miłośników fantasy, którzy szukają nowych propozycji czytelniczych. Doskonały język i ciekawie skonstruowana fabuła sprawiają, że dorobek literacki pisarza zdecydowanie jest warty bliższego poznania.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner