B.A. Paris - książki

B. A. Paris a właściwie Bernadette MacDougall urodziła się w 1958 roku w Anglii. Pochodzi z francusko - irlandzkiej rodziny, brytyjska autorka powieści, kryminałów oraz thrillerów psychologicznych. Pisała również książki dla dzieci. Popularność przyniosła jej książka “Za zamkniętymi drzwiami”, która została wydana w 2016 roku. Sprzedała się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy.

Napisała również: “Za zamkniętymi drzwiami”, “Pozwól mi wrócić”oraz “Dylemat”. Najnowsza powieść pisarki miała premierę 11 marca 2021 roku i nosi tytuł “Dublerka”. Wszystkie książki brytyjki cieszą się ogromnym zainteresowaniem i w krótkim czasie trafiają na listy bestsellerów. Na podstawie “Za zamkniętymi drzwiami” zostanie nakręcony film. Autorka otrzymała kilka nagród. Była nominowana w plebiscycie Goodreads Choice Awards W kategorii “Autorski debiut” oraz “Kryminał i thriller”. W Polsce książki autoki zdobyły trzy nominacje do Bestsellera Empiku.

B.A. Paris - dostępne książki

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner