Anna Kamińska - książki

Anna Kamińska to polska pisarka i dziennikarka, która w swoim literackim dorobku ma ciekawe propozycje książkowe, zdecydowanie zasługujących na bliższe poznanie. Autorka ma dużo do zaproponowania czytelnikom, którzy często sięgają po lektury z kategorii biografie i autobiografie – książki Anny Kamińskiej to świetny język oraz bardzo ciekawa, naszpikowana wieloma ciekawymi informacjami treść. Chcąc bliżej poznać książki Anny Kamińskiej zdecydowanie warto sięgnąć po pozycję – „Simona. Opowieść o niezwykłym życiu Simony Kossak”. Główną bohaterką książki jest tytułowa Simona, córka Jerzego i wnuczka Wojciecha – jednych z najbardziej znanych i cenionych malarzy. Książka opowiada o fascynującym życiu bardzo ciekawej postaci, jaką była Simona, czyli wyjątkowa kobieta o niezwykłym życiorysie – Simona przez wiele lat mieszkała w leśniczówce w Puszczy Białowieskiej.

„Odnalezieni. Prawdziwe historie adoptowanych” to z kolei książka Anny Kamińskiej, która przedstawia ważne historie osób adoptowanych, szukających i spotykających swoje rodziny biologiczne. Poruszająca, nie pozostawiająca czytelnika obojętnym lektura, zdecydowanie zmuszająca do myślenia. W bibliografii autorki na szczególne zainteresowanie zasługuje również książka poświęcona Wandzie Rutkiewicz – „Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci. Historia Wandy Rutkiewicz”. Wanda Rutkiewicz była himalaistką i pierwszą kobietą z Europy, która zdobyła Mount Everest.

„Halina. Dziś już nie ma takich kobiet. Opowieść o himalaistce Halinie Krüger-Syrokomskiej” jest kolejną książką Anny Kamińskiej, która zdecydowanie może przypaść do gustu wszystkim miłośnikom tematyki górskiej. Syrokomska, jako pierwsza kobieta z Europy zdobyła szczyt Gaszerbrumu II. Wśród książek napisanych przez Annę Kamińską, warto sięgnąć również po pozycję poświęconą puszczy białowieskiej – „Białowieża szeptem. Historie z Puszczy Białowieskiej”. Twórczość literacka Anny Kamińskiej to ciekawe, wciągające historie, z których czytelnik dowie się wielu nowych informacji.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner