Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

  • 1. Książki na sprzedaż Dodaj książki, które chcesz sprzedać
  • 2. Twoje dane Dodaj swoje dane do sprzedaży
  • 3. Podsumowanie i sposób wysyłki Potwierdź sposób dostawy

Kraków: skup książek – sprzedaj swoje książki w kilku prostych krokach!

Nie wiesz co zrobić ze swoimi książkami? Zastanawiasz się, gdzie w Krakowie znajdziesz skup książek używanych? Dzięki Skupszopowi nie musisz szukać stacjonarnego skupu tanich książek w Krakowie! Działamy online, więc z naszej oferty mogą skorzystać osoby z całej Polski!

Kraków: skup starych i używanych książek

Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć skup starych książek i antykwariat w Krakowie, czy w innym mieście Polski – oferta Skupszopu jest do Twojej dyspozycji. Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę? Dzięki nam, masz szansę sprzedać swoje książki bez wychodzenia z domu. Od czego zacząć? W wyszukiwarkę wpisz kod ISBN z książki, którą chcesz sprzedać. Dzięki temu dowiesz się, czy jesteśmy zainteresowani odkupieniem Twojej książki i jaką cenę jesteśmy w stanie za nią zapłacić. Wcześniej sprawdź, jakich książek nie skupujemy. 

Korzystając z oferty Skupszopu, nie potrzebujesz stacjonarnego skupu nowych i używanych książek w Krakowie. Minimalna kwota sprzedaży książek w przypadku Skupszopu to tylko 40 złotych. Oznacza to, że musisz sprzedać liczbę książek, która pozwoli Ci osiągnąć ten próg. Następnym krokiem będzie wybór formy wysyłki. Sprzedający książki ma możliwość skorzystać z dwóch bezpłatnych sposobów wysyłki. Cały proces sprzedaży książek przebiega szybko i bardzo sprawnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie są oczekiwania naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by sprzedaż książek nie generowała jakichkolwiek trudności.

Sprzedaż książek za pośrednictwem Skupszopu to doskonałe rozwiązanie dla osób, które dysponują dużą liczbą niepotrzebnych egzemplarzy i chcą zrobić porządki w domowej biblioteczce. Sprzedaż pozwoli na uzyskanie konkretnych pieniędzy, które można przeznaczyć, na przykład, na nowe lektury. Jeśli nie chcesz wychodzić z domu, żeby znaleźć skup w Krakowie, nasz skup książek online to propozycja dla Ciebie. Pozbądź się niepotrzebnych książek i zyskaj dodatkową gotówkę.

Książki na sprzedaż

Maksymalna dzienna liczba książek, jaką jesteśmy w stanie przyjąć zosała osiągnięta.
Zapraszamy do wyceny swoich pozycji w dniu jutrzejszym
Produkt Cena Ilość Wartość  
DANE SPRZEDAJĄCEGO
W kolejnym kroku podasz dane
do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 535 494 643
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA