Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

  • 1. Książki na sprzedaż Dodaj książki, które chcesz sprzedać
  • 2. Twoje dane Dodaj swoje dane do sprzedaży
  • 3. Podsumowanie i sposób wysyłki Potwierdź sposób dostawy

Białystok – skup książek. Zrób porządki w swojej domowej bibliotece!

Jeżeli w Twoim domu książki zaczynają zajmować zdecydowanie zbyt dużo powierzchni, może warto zdecydować się na ich sprzedaż? Próbujesz znaleźć antykwariat lub skup starych książek w Białymstoku? Chcesz sprawdzić, czy skup książek używanych w Białymstoku będzie zainteresowany pozycjami, jakie zamierzasz sprzedać? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – w tym celu wcale nie musisz wychodzić z domu! Skorzystaj z oferty Skupszopu – internetowego skupu książek. Z racji tego, że działamy online, proponujemy skup i sprzedaż książek w Białymstoku i innych częściach Polski. Nie ma znaczenia, w jakiej miejscowości w Polsce mieszkasz, Skupszop to opcja dla Ciebie!

Dlaczego? Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl kod ISBN książki, którą chcesz sprzedać, a dowiesz się, czy jesteśmy zainteresowani jej odkupieniem i jeśli tak, to jaką cenę możemy Ci zaoferować. Co więcej, proponujemy dwie metody bezpłatnej wysyłki, dlatego jeżeli nie chcesz wychodzić z domu, możesz się zdecydować na odbiór książek przez kuriera. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają dużej ilości wolnego czasu i cenią sobie komfort. 

Sprzedaż książek czasami bywa absolutną koniecznością. Razem ze Skupszopem nie tylko masz szansę sprzedać niepotrzebne egzemplarze, ale możesz również uzupełnić swoje książkowe zbiory, ponieważ w naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki wybór książek, zarówno nowych, jak i używanych. 

Książki na sprzedaż

Maksymalna dzienna liczba książek, jaką jesteśmy w stanie przyjąć zosała osiągnięta.
Zapraszamy do wyceny swoich pozycji w dniu jutrzejszym
Produkt Cena Ilość Wartość  
DANE SPRZEDAJĄCEGO
W kolejnym kroku podasz dane
do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 535 494 643
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA