Menu

Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

Tworzenie stron WWW w praktyce. Wydanie II

Wyd. Helion , Grudzień 2007 Bartosz Danowski

Zaprojektuj własną stronę WWW Poznaj język XHTML i technologię CSS Przygotuj elementy graficzne Opublikuj swoją witrynę i efektywnie ją wypromuj! Strony internetowe i technologia...

Cena rynkowa: 60,36 zł

Nasza cena: 24,44 zł

-60%

Stan: używana - jak nowa

Jak nowa Jak nowa Jak nowa Jak nowa Jak nowa

Wysyłka

Twoje zamówienie zostanie wysłane w poniedziałek

Wysyłka w ciągu 24h już od 3,90 zł

Darmowa dostawa od 190 zł

Opis książki

Zaprojektuj własną stronę WWW Poznaj język XHTML i technologię CSS Przygotuj elementy graficzne Opublikuj swoją witrynę i efektywnie ją wypromuj! Strony internetowe i technologia ich projektowania bardzo zmieniły się od czasu, gdy internet był jedynie małą siecią łączącą ośrodki akademickie. Ascetyczne i proste dokumenty publikowane na pierwszych witrynach WWW to już zamierzchła przeszłość. Współczesne serwisy internetowe to dzieła sztuki wykorzystujące technologie Ajax i Flash, bazy danych i języki skryptowe. Nadal jednak podstawowym budulcem stron internetowych pozostaje język HTML, dziś noszący nazwę XHTML. Opanowanie zasad korzystania z niego jest niezbędne, aby projektować zarówno proste, jak i niezwykle rozbudowane witryny sieciowe. Dzięki książce "Tworzenie stron WWW w praktyce. Wydanie II" poznasz najnowszą specyfikację języka XHTML i technologii kaskadowych arkuszy stylów, a następnie wykorzystasz swoją wiedzę, bez trudu tworząc własną witrynę WWW.

Dowiesz się, jak wygląda struktura dokumentu XHTML, jak umieszczać w nim elementy tekstowe i graficzne oraz jak definiować łącza do innych stron. Nauczysz się formatować tekst za pomocą stylów CSS, projektować strukturę witryny, publikować ją na serwerze i skutecznie pozycjonować w wyszukiwarkach. Przygotowanie narzędzi do pracy Struktura dokumentów XHTML Tekst, łącza, tabele i listy Przygotowanie elementów graficznych i osadzanie ich na stronie Formatowanie strony za pomocą kaskadowych arkuszy stylów Projektowanie struktury witryny WWW Tworzenie mechanizmów nawigacyjnych Korzystanie z szablonów Umieszczanie skryptów na stronach Używanie gotowych modułów dostępnych w sieci Publikowanie witryny Pozycjonowanie w wyszukiwarkach Stwórz własną stronę WWW i wykorzystaj potęgę globalnej sieci!

Rok wydania

2007

Ilość stron

384

Okładka

miękka

Rozmiar

ISBN

9788324612840

Recenzje użytkowników

Brak
recenzji

Dodaj swoją recenzję jako pierwszą!

Dodaj recenzje i odbierz rabat

z

Twoja ocena:

Dodaj opinie i odbierz rabat

Dowiedz się wiecej

Opinie naszych klientów

Znakomity sprzedawca.
Sebastian
ZOBACZ WSZYSTKIE
Wyróżnienie w zestawieniu
Ranking Sklepów
Internetowych 2016

NAPISALI O NAS:

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 792 670 709
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA