Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

  • 1. Książki na sprzedaż Dodaj książki, które chcesz sprzedać
  • 2. Twoje dane Dodaj swoje dane do sprzedaży
  • 3. Podsumowanie i sposób wysyłki Potwierdź sposób dostawy

Tychy: skup książek. Uporządkuj książkowe zbiory!

Twoje zbiory książkowe już dawno powinny zostać przeorganizowane? Doszłaś(eś) do wniosku, że liczba książek, jakie posiadasz musi być zredukowana, dlatego szukasz skupu starych książek lub antykwariatu w Tychach? Bez względu na to, czy chcesz znaleźć skup książek używanych, czy zależy Ci na skupie książek szkolnych w Tychach, sprawdź, dlatego warto skorzystać z oferty Skupszopu.

Skupszop jest skupem internetowym, działa w środowisku online, dzięki czemu jego usługi są skierowane do wszystkich mieszkańców Polski, co może okazać się szczególnie korzystne dla osób, jakie na co dzień mają bardzo niewiele czasu wolnego lub po prostu w pobliżu ich miejsca zamieszkania nie funkcjonują skupy stacjonarne. Potrzebny Ci skup książek na Śląsku? Dzięki Skupszopowi możesz bardzo szybko sprawdzić, czy skup jest zainteresowany odkupieniem Twoich książek i jaką cenę może Ci zaproponować, wystarczy, że w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl wpiszesz kod ISBN książki. Kod ISBN zazwyczaj jest na tylnej okładce książki.

Skupszop proponuje Ci dwie opcje wysyłki sprzedawanych książek. Obie są bezpłatne, co ma szczególne znaczenie. Minimalna kwota sprzedaży to 40 złotych, ale nie istnieje kwota maksymalna, co oznacza, że możesz sprzedać dowolną liczbę książek. Sprawdź tylko, jakich książek nie skupujemy. Dokładamy starań, żeby proces korzystania z oferty Skupszopu był dla naszych klientów nieskomplikowany. Ich satysfakcja jest dla nas absolutnym priorytetem. 

Warto jednak zaznaczyć, że Skupszop nie zajmuje się wyłącznie skupowaniem książek! Na skupszop.pl znajdziesz bowiem bardzo szeroki wybór różnego rodzaju książek – nowych i używanych – które możesz kupić. Proponujemy książki z zakresu literatury pięknej, książki historyczne, komiksy, książki miłosne, biografie, kryminały, książki poświęcone zdrowemu żywieniu, książki dla dzieci czy książki do nauki języków obcych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci mogą mieć różne oczekiwania i preferencje dotyczące tematyki kupowanych książek, dlatego tak duże znaczenie ma dla nas szeroki i zróżnicowany asortyment lektur. 

Razem ze Skupszopem możesz kupować i sprzedawać niepotrzebne książki. Stan każdej książki przeznaczonej do sprzedaży jest opisany za pomocą specjalnej skali, co powinno ułatwić Ci podjęcie decyzji dotyczącej zakupu konkretnego egzemplarza. Zapraszamy – sprawdź, co możemy Ci zaproponować! Pieniądze uzyskane ze sprzedaży książek możesz spożytkować na uzupełnienie swojej biblioteczki.

Książki na sprzedaż

Maksymalna dzienna liczba książek, jaką jesteśmy w stanie przyjąć zosała osiągnięta.
Zapraszamy do wyceny swoich pozycji w dniu jutrzejszym
Produkt Cena Ilość Wartość  
DANE SPRZEDAJĄCEGO
W kolejnym kroku podasz dane
do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 535 494 643
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA