Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

  • 1. Książki na sprzedaż Dodaj książki, które chcesz sprzedać
  • 2. Twoje dane Dodaj swoje dane do sprzedaży
  • 3. Podsumowanie i sposób wysyłki Potwierdź sposób dostawy

Szczecin: skup książek – odśwież swoją domową bibliotekę!

Jeżeli masz zdecydowanie za dużo książek, może czas zastanowić się nad sprzedażą części Twoich zbiorów? Szukasz antykwariatu i skupu książek w Szczecinie? W takim razie, koniecznie zapoznaj się z propozycją Skupszopu, internetowego skupu książek, dzięki któremu masz szansę szybko i przede wszystkim – wygodnie pozbyć się nadmiaru egzemplarzy ze swojego domu. Jeżeli interesuję Cię sklep i skup książek szkolnych w Szczecinie, dobrze trafiłaś(eś). Skupszop działa online, dzięki czemu z oferty skupu możesz skorzystać niezależnie od swojego miejsca zamieszkania. Funkcjonujemy na terenie całej Polski. 

Skup i sprzedaż książek w Szczecinie to jeden z elementów naszej działalności. Nie mamy punktów stacjonarnych, ale oferujemy Ci dwa sposoby darmowej (!) wysyłki. Jeśli chcesz skorzystać ze skupu książek używanych w Szczecinie, a jednocześnie nie zamierzasz wychodzić z domu, Skupszop to opcja dla Ciebie. Twoje książki może odebrać kurier lub zwrócimy Ci koszty wysyłki. Nie zapominaj jednak, że minimalna kwota sprzedaży w przypadku korzystania z oferty Skupszopu to 40 złotych. 

Dlaczego warto skorzystać z naszej propozycji? Sprzedaż książek za pośrednictwem portalu skupszop.pl to przede wszystkim bezpieczeństwo. Ponadto, dbamy także o Twój komfort. Spośród dwóch opcji wysyłkowych wybierasz tę, która odpowiada Ci najbardziej. Skorzystanie z opcji odebrania książek przez kuriera może się okazać szczególnie korzystne w przypadku osób, które mają niewiele czasu i cenią sobie wygodę.

Jak korzystać ze Skupszopu? Sprawdź, jakich książek nie skupujemy. Następnie wpisz kod ISBN książki w wyszukiwarce na stronie skupszop.pl. Dzięki temu będziesz mogła/mógł sprawdzić, czy jesteśmy zainteresowani zakupem konkretnej pozycji i za jaką kwotę możemy ją od Ciebie odkupić. Cała procedura jest bardzo prosta i nawet jeśli sprzedajesz książki po raz pierwszy, szybko zrozumiesz mechanizm postępowania. 

Skupszop nie jest jednak wyłącznie skupem książek. Poza tym, posiadamy w swojej ofercie bardzo szeroki wybór książek o różnorodnej tematyce, nie tylko nowych, ale również używanych. Troszczymy się o atrakcyjność cenową proponowanej oferty. Zdajemy sobie sprawę z tego, że oczekiwania naszych klientów mogą być bardzo różne, dlatego dokładamy wszelkich starań, by asortyment wychodził naprzeciw potrzebom kupujących.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł brakuje jeszcze 40zł
Produkt Cena Ilość Wartość  
DANE SPRZEDAJĄCEGO
W kolejnym kroku podasz dane
do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 535 494 643
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA