Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

  • 1. Książki na sprzedaż Dodaj książki, które chcesz sprzedać
  • 2. Twoje dane Dodaj swoje dane do sprzedaży
  • 3. Podsumowanie i sposób wysyłki Potwierdź sposób dostawy

Siedlce: skup książek. Jak sprzedać niechciane książki?

Pozbycie się niepotrzebnych książek to w Twoim przypadku konieczność, ponieważ masz ich tak dużo, że zaczynają zagracać Twoje mieszkanie? Chcesz znaleźć skup książek używanych w Siedlcach, żeby poprosić o wycenę Twojego księgozbioru? Skorzystaj z oferty Skupszopu – internetowego skupu książek. Przedmiotem naszej działalności jest oczywiście skup i sprzedaż książek. Siedlce to jedno z miast, które obejmujemy swoimi usługami. Jako skup internetowy nie mamy punktów stacjonarnych, dlatego z naszej oferty mogą skorzystać mieszkańcy całej Polski, którym potrzebny jest skup starych książek, nie tylko mieszkańcy Siedlec.

Korzystanie z oferty Skupszopu to przede wszystkim wygoda. O dowolnej porze możesz sprawdzić, czy skup będzie zainteresowany Twoimi książkami i jaką cenę za nie zaproponuje. Wystarczy, że w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl wpiszesz kod ISBN książki. Szybko otrzymasz informację i będziesz mogła/mógł zaplanować dalsze działania. Minimalna kwota sprzedaży książek to w przypadku Skupszopu tylko 40 złotych, co również nie pozostaje bez znaczenia. Dodatkowo, na uwadze warto mieć fakt, że Skupszop nie ustalił maksymalnej kwoty sprzedaży – to Ty decydujesz ile książek sprzedasz. 

Co w takim razie z wysyłką książek? Skupszop zaproponuje Ci dwie możliwości bezpłatnej wysyłki książek, wybierasz tę, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Cały proces sprzedaży książek jest banalnie prosty i przejrzysty, co warto mieć na uwadze. Skupszop to także miejsce, w którym kupisz książki – nowe i używane. Proponujemy książki o różnorodnej tematyce, doskonale zdając sobie sprawę z odmiennych preferencji czytelniczych naszych klientów.

Książki na sprzedaż

Maksymalna dzienna liczba książek, jaką jesteśmy w stanie przyjąć zosała osiągnięta.
Zapraszamy do wyceny swoich pozycji w dniu jutrzejszym
Produkt Cena Ilość Wartość  
DANE SPRZEDAJĄCEGO
W kolejnym kroku podasz dane
do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 535 494 643
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA