Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

  • 1. Książki na sprzedaż Dodaj książki, które chcesz sprzedać
  • 2. Twoje dane Dodaj swoje dane do sprzedaży
  • 3. Podsumowanie i sposób wysyłki Potwierdź sposób dostawy

Rzeszów: skup książek – dlaczego warto wybrać Skupszop?

Z czasem ilość książek w Twoim domu zaczęła Cię przytłaczać? Chcesz zrobić miejsce dla kolejnych egzemplarzy, dlatego zamierzasz sprzedać książki w antykwariacie lub skupie starych książek w Rzeszowie? Nic dziwnego – czasami nasze zbiory książkowe musimy ograniczyć chociażby ze względu na ilość dostępnej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię skup nowych książek w Rzeszowie, czy jednak szukasz skupu książek używanych w Rzeszowie, zapraszamy do skorzystania z oferty Skupszopu!

Skup i sprzedaż książek szkolnych itp. w Rzeszowie to szansa dla mieszkańców tego miasta na przeorganizowanie domowych biblioteczek. Jeśli masz w planach sprzedaż swoich książek, korzystając ze Skupszopu zyskujesz przede wszystkim gwarancję wygody oraz pewność, że cały proces sprzedaży będzie przebiegał bardzo sprawnie. Z racji tego, że Skupszop jest skupem internetowym, możesz skorzystać z jego usług bez względu na to, w jakiej części Polski mieszkasz, co może okazać się szczególnie pomocne dla osób, które nie mają w pobliżu możliwości skorzystania ze skupów stacjonarnych. W wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl wpisz kod ISBN swojej książki. Otrzymasz informację czy i za ile odkupimy Twoją książkę. Do wyboru masz dwie możliwości wysyłki. Wysyłasz samodzielnie, a my zwracamy Ci koszt wysyłki w kwocie 7 złotych lub decydujesz się na odebranie książek przez kuriera – bezpłatnie! Ta ostatnia opcja nie wymaga od Ciebie wychodzenia z domu co dzisiaj dla wielu klientów nie pozostaje bez znaczenia. 

Skupszop daje Ci szansę na uporządkowanie bibliotecznych zbiorów, pozbycie się niepotrzebnych książek i oczyszczenie swojej przestrzeni. Nie jesteśmy jednak zwyczajnym skupem książek – proponujemy również ich sprzedaż. W naszej ofercie znajdziesz zarówno książki nowe, jak i używane w konkurencyjnych cenach, dzięki czemu swoją biblioteczkę z powodzeniem możesz uzupełnić o kolejne egzemplarze. Sprzedawaj i kupuj książki razem ze Skupszopem – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Książki na sprzedaż

Maksymalna dzienna liczba książek, jaką jesteśmy w stanie przyjąć zosała osiągnięta.
Zapraszamy do wyceny swoich pozycji w dniu jutrzejszym
Produkt Cena Ilość Wartość  
DANE SPRZEDAJĄCEGO
W kolejnym kroku podasz dane
do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 535 494 643
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA