Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

  • 1. Książki na sprzedaż Dodaj książki, które chcesz sprzedać
  • 2. Twoje dane Dodaj swoje dane do sprzedaży
  • 3. Podsumowanie i sposób wysyłki Potwierdź sposób dostawy

Rybnik: skup książek. Jak pozbyć się niepotrzebnych egzemplarzy?

Nawet najwięksi miłośnicy książek czasami muszą zdecydować się na przejrzenie własnych zbiorów i wytypowanie książek, które już dłużej nie są im potrzebne. Znalazłaś(eś) się w takiej sytuacji i szukasz antykwariatu lub skupu książek używanych w Rybniku? Chcesz sprzedać swoje przeczytane książki szybko i bez większych problemów? Bez względu na to, czy potrzebny Ci skup starych książek w Rybniku, czy innym mieście Polski, Skupszop to rozwiązanie, które zdecydowanie warto wypróbować. Dlaczego?

Przede wszystkim ze względu na fakt, że Skupszop nie nakłada na Ciebie ograniczeń przestrzennych – jeśli mieszkasz w Polsce, możesz śmiało spróbować skorzystać z jego oferty. Skupszop nie jest bowiem tradycyjnym skupem, ale działania online, dlatego to doskonała opcja dla wszystkich osób, które cenią sobie komfortowe narzędzia internetowe i dostrzegają zalety, jakie płyną z aktywności w sieci. 

Minimalna kwota sprzedaży, jaką musisz osiągnąć w przypadku Skupszopu to tylko 40 złotych. Nie ma jednak kwoty maksymalnej, co oznacza, że niezależnie od tego, jak dużo książek chcesz sprzedać, możesz spróbować zrobić to korzystając z propozycji Skupszopu. Bardzo szybko dowiesz się, czy skup jest zainteresowany odkupieniem Twojej książki – wystarczy, że w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl wpiszesz kod ISBN książki, którą chcesz sprzedać. W ten sposób uzyskasz informację na temat tego, czy Skupszop odkupi Twoją książkę i za ile może to zrobić, a Ty możesz się zdecydować, czy taka kwota jest dla Ciebie satysfakcjonująca i zdecydować się na sprzedaż danej pozycji. Cały proces sprzedaży książek jest bardzo prosty i przejrzysty. Wypróbuj Skupszop i zreorganizuj swoje książkowe zbiory. Dzięki Skupszopowi sprzedaż niepotrzebnych książek jest naprawdę łatwa. Przekonaj się sam(a), zapraszamy!

Książki na sprzedaż

Maksymalna dzienna liczba książek, jaką jesteśmy w stanie przyjąć zosała osiągnięta.
Zapraszamy do wyceny swoich pozycji w dniu jutrzejszym
Produkt Cena Ilość Wartość  
DANE SPRZEDAJĄCEGO
W kolejnym kroku podasz dane
do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 535 494 643
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA