Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

  • 1. Książki na sprzedaż Dodaj książki, które chcesz sprzedać
  • 2. Twoje dane Dodaj swoje dane do sprzedaży
  • 3. Podsumowanie i sposób wysyłki Potwierdź sposób dostawy

Poznań: skup książek potrzebny od zaraz?

Sprzedaż nieużywanych książek może okazać się doskonałym sposobem na uporządkowanie domowych zbiorów bibliotecznych. Jeśli masz ograniczoną ilość miejsca, a liczba Twoich książek zaczęła niebezpiecznie się rozrastać, postaraj się zrobić małe porządki, odłożyć książki, które już przeczytałaś(eś) i puścić je w obieg. Jak to zrobić? Skorzystaj z oferty Skupszopu.

Poznań: skup starych książek na miarę Twoich potrzeb

Szukasz antykwariatu i skupi książek w Poznaniu? Zastanawiasz się, jakie ceny może proponować skup starych książek? Poznań to duże miasto, ale zamiast szukać stacjonarnego skupu książek używanych w Poznaniu, możesz sprzedać swoje książki za pośrednictwem Skupszopu. Dlaczego warto to zrobić? Skup i sprzedaż książek w Poznaniu to tylko jedna z możliwych opcji, Skupszop, jako skup książek działający online, nie nakłada na Klientów ograniczeń przestrzennych. W praktyce oznacza to, że sprzedać swoje książki możesz mieszkając w dowolnym punkcie Polski. 

Jak korzystać ze Skupszopu? Po pierwsze: sprawdź, jakich książek nie skupujemy. Po drugie, do wyszukiwarki wpisz kod ISBN książki, którą chcesz sprzedać. Po co? Dzięki temu dowiesz się, czy jesteśmy zainteresowani odkupieniem Twojej książki i jaką cenę możemy Ci zaproponować. Ważne – minimalna kwota sprzedaży wynosi 40 złotych. W trosce o komfort naszych klientów proponujemy dwie opcje bezpłatnej wysyłki. To oznacza, że Ty, jako sprzedający książki, nie ponosisz żadnych kosztów. Mieszkasz w Poznaniu? Nasz skup książek online to opcja, którą warto rozważyć!

Korzystanie ze Skupszopu jest gwarancją bezpiecznej transakcji. Jeżeli zależy Ci na czasie, sprzedaż książek online może okazać się dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem, które pozwoli na uszczuplenie domowych zbiorów książkowych. Pieniądze zostaną wypłacone maksymalnie w ciągu 48 godzin od momentu, w którym przyjmiemy Twoją paczkę z książkami. Proste, prawda? Co więcej, za pośrednictwem Skupszopu możesz również kupić książki o różnorodnej tematyce, nowe oraz używane. Szeroki wybór dostępnych pozycji pozwala na wybór książek odpowiadających Twoim indywidualnym zainteresowaniom.

Książki na sprzedaż

Maksymalna dzienna liczba książek, jaką jesteśmy w stanie przyjąć zosała osiągnięta.
Zapraszamy do wyceny swoich pozycji w dniu jutrzejszym
Produkt Cena Ilość Wartość  
DANE SPRZEDAJĄCEGO
W kolejnym kroku podasz dane
do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 535 494 643
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA