Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

  • 1. Książki na sprzedaż Dodaj książki, które chcesz sprzedać
  • 2. Twoje dane Dodaj swoje dane do sprzedaży
  • 3. Podsumowanie i sposób wysyłki Potwierdź sposób dostawy

Olsztyn: skup książek. Co zrobić, żeby skutecznie sprzedać niepotrzebne książki?

Jeżeli uwielbiasz czytać, bardzo możliwe, że borykasz się z problemem, jakim jest za duża ilość książek w Twoim mieszkaniu lub domu. Z czasem Twoje książkowe zbiory mogą stać się nieco przytłaczające, zwłaszcza jeśli masz małe mieszkanie. W takim przypadku, najlepszym rozwiązaniem może być sprzedaż książek, co dodatkowo pozwoli Ci pozyskać konkretną kwotę pieniędzy. Zdecydowałaś(eś) się na sprzedaż książek i chcesz znaleźć antykwariat lub skup starych książek w Olsztynie? Jeżeli koniecznie potrzebny jest Ci skup używanych książek w Olsztynie, koniecznie sprawdź ofertę Skupszopu, internetowego skupu książek, który może Ci pomóc w pozbyciu się niechcianych lektur.

Jak? Skup i sprzedaż książek w Olsztynie to jeden z elementów naszej oferty. Jako skup internetowy działamy bowiem na terenie całej Polski, nie posiadając punktów stacjonarnych. Klient, po sprzedaży książek za pośrednictwem Internetu, musi wysłać książki do Skupszopu (proponujemy dwie opcje bezpłatnej wysyłki książek), a maksymalnie do 48 godzin od otrzymania przez nas paczki z książkami, pieniądze są przelewane na konto sprzedającego. 

Jeśli chcesz sprawdzić, czy Skupszop jest zainteresowany odkupieniem Twojej książki, wpisz kod ISBN egzemplarza do wyszukiwarki, jaką znajdziesz na stronie internetowej skupszop.pl. Jeżeli skup będzie chciał odkupić książkę, pojawi się proponowana cena. Proces sprzedaży książek za pośrednictwem Skupszopu jest bardzo prosty i zrozumiały, dlatego zdecydowanie warto skorzystać z oferty skupu, jeśli dysponujesz niepotrzebnymi książkami. Co więcej, Skupszop prowadzi również sprzedaż nowych i używanych książek o różnorodnej tematyce.

Książki na sprzedaż

Maksymalna dzienna liczba książek, jaką jesteśmy w stanie przyjąć zosała osiągnięta.
Zapraszamy do wyceny swoich pozycji w dniu jutrzejszym
Produkt Cena Ilość Wartość  
DANE SPRZEDAJĄCEGO
W kolejnym kroku podasz dane
do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 535 494 643
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA