Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

  • 1. Książki na sprzedaż Dodaj książki, które chcesz sprzedać
  • 2. Twoje dane Dodaj swoje dane do sprzedaży
  • 3. Podsumowanie i sposób wysyłki Potwierdź sposób dostawy

Kielce: skup książek. Skupszop może Ci pomóc zredukować domowe zbiory książkowe!

Jeśli jesteś miłośniczką/miłośnikiem książek, bardzo możliwe, że najwyższy czas, żeby zrobić w Twoich książkowych zbiorach porządek i pozbyć się niepotrzebnych egzemplarzy, z których nie zamierzasz już w przyszłości korzystać. Szukasz antykwariatu lub skupu książek używanych w Kielcach? Zależy Ci na tym, żeby znaleźć skup starych książek w Kielcach, który pomoże Ci szybko i bez problemu pozbyć się niechcianych książek? W takim razie, koniecznie skorzystaj z oferty Skupszopu!

Dlaczego warto to zrobić, jeśli interesuje Cię skup i sprzedaż książek używanych w Kielcach? Skupszop to internetowy skup książek, który nie ma punktów stacjonarnych i działa wyłącznie online, proponując możliwość szybkiej i bezproblemowej sprzedaży książek. Jeśli chcesz sprzedać konkretne książki, ich kod ISBN wpisz w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl i przekonaj się, czy skup zdecyduje się na ich odkupienie i przede wszystkim – ile zechce zapłacić za konkretny egzemplarz. Sprawdź również, jakie warunki wykluczają książkę ze sprzedaży.

Minimalna kwota sprzedaży to 40 złotych. Musisz więc sprzedać taką liczbę książek, która pozwoli Ci ją osiągnąć. Skupszop nie określił jednak kwoty maksymalnej, dzięki czemu to Ty decydujesz, ile książek będziesz chciał(a) sprzedać, co może okazać się szczególnie korzystne, jeśli masz w planach pozbyć się naprawdę bardzo dużej ilości egzemplarzy. 

Jeśli chcesz sprzedać swoje książki, współpraca ze Skupszopem pozwoli Ci zrobić to w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Pieniądze zostaną wypłacone maksymalnie w czasie 48 godzin od chwili otrzymania przez nas paczki z Twoimi książkami, dlatego bardzo szybko będziesz mogła/mógł cieszyć się dodatkową gotówką, a jeśli zdecydujesz się przeznaczyć ją na uzupełnienie swoich książkowych zbiorów i kolejne pozycje do swojej kolekcji, w ofercie Skupszopu znajdziesz bardzo szeroki wybór książek o różnej tematyce, nowych i używanych, w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy!

Książki na sprzedaż

Maksymalna dzienna liczba książek, jaką jesteśmy w stanie przyjąć zosała osiągnięta.
Zapraszamy do wyceny swoich pozycji w dniu jutrzejszym
Produkt Cena Ilość Wartość  
DANE SPRZEDAJĄCEGO
W kolejnym kroku podasz dane
do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 535 494 643
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA