Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

  • 1. Książki na sprzedaż Dodaj książki, które chcesz sprzedać
  • 2. Twoje dane Dodaj swoje dane do sprzedaży
  • 3. Podsumowanie i sposób wysyłki Potwierdź sposób dostawy

Jelenia Góra: skup książek. Sprzedaż książek nie musi być problematyczna!

Książkowe zbiory, zwłaszcza w przypadku prawdziwych moli książkowych, potrafią z czasem, jeśli się rozrastają, przytłaczać. Właśnie dlatego warto regularnie sprawdzać, czy wszystkie książki, jakie posiadasz, są Ci rzeczywiście potrzebne. Możliwe, że część już Ci się znudziła, inne nie podobały i dość sporą ilość książek będziesz mogła/mógł wyeliminować ze swojej domowej biblioteczki. Tylko co z nimi zrobić? Sprzedać! Sprzedanie książek nie tylko pomoże Ci zyskać dodatkowe miejsce, na przykład na nowe egzemplarze, ale pozwoli również na uzyskanie konkretnej kwoty pieniędzy.

Szukasz skupu starych książek w Jeleniej Górze? Sprawdź ofertę Skupszopu, czyli internetowego skupu książek, z którego mogą skorzystać mieszkańcy dowolnych części Polski. Dzięki temu, że skup nie posiada punktów stacjonarnych i działa w Internecie, z jego oferty można skorzystać niezależnie od tego, w jakim mieście lub wsi w Polsce się mieszka. Co trzeba zrobić? Po pierwsze: należy sprawdzić, jakie książki nie są skupowane. Po drugie: kod ISBN książki, którą chcesz sprzedać, wpisz w wyszukiwarkę na stronie skupszop.pl, a dowiesz się, czy Skupszop zdecyduje się na jej odkupienie i ile będzie Ci w stanie za nią zapłacić. To bardzo szybki sposób na wycenę Twoich książek, którą możesz przeprowadzić o dowolnej porze. Minimalna kwota sprzedaży książek to tylko 40 złotych. Jednocześnie nie musisz ograniczać się do kwoty maksymalnej, co może okazać się szczególnie korzystne, jeśli w planach masz sprzedaż pokaźnej ilości egzemplarzy. 

Korzystanie z oferty Skupszopu to doskonały sposób na przeorganizowanie domowej biblioteczki, pozbycie się niepotrzebnych książek i zyskanie pieniędzy, na przykład, na zakup kolejnych lektur, na które już od dawna polowałaś(eś). Warto rozważyć sprzedaż książek, jeśli Twoje książkowe zbiory zaczynają wymykać się spod kontroli i zagracają powierzchnię mieszkania. Ze Skupszopem sprzedaż książek jest prosta i co najważniejsze – bazuje na bardzo przejrzystych i zrozumiałych zasadach. Pieniądze zostaną wysłane na Twoje konto maksymalnie w czasie 48 godzin od chwili, w której otrzymamy paczkę z Twoimi książkami. Co więcej, Skupszop daje Ci do wyboru dwie opcje bezpłatnej wysyłki sprzedawanych książek.

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł brakuje jeszcze 40zł
Produkt Cena Ilość Wartość  
DANE SPRZEDAJĄCEGO
W kolejnym kroku podasz dane
do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 535 494 643
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA