Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

  • 1. Książki na sprzedaż Dodaj książki, które chcesz sprzedać
  • 2. Twoje dane Dodaj swoje dane do sprzedaży
  • 3. Podsumowanie i sposób wysyłki Potwierdź sposób dostawy

Bytom: skup książek. Sprzedaj książki i zyskaj więcej miejsca!

Właściciele małych mieszkań lub domów, którzy dodatkowo uwielbiają czytać, często stają przed dużym problemem, jakim jest brak miejsca na przechowywanie wystarczającej ilości książek. Co możesz zrobić z książkami, które już nie mieszczą się na półkach lub tymi, które nie przypadły Ci do gustu? Oczywiście – sprzedać! Szukasz antykwariatów i skupu książek używanych w Bytomiu? Niezależnie od tego, w jakiej części Polski mieszkasz, koniecznie sprawdź ofertę Skupszopu, nowoczesnego skupu książek działającego online. 

Z racji tego, że nie posiadamy punktów stacjonarnych, osoby zainteresowane skupami starych książek w Bytomiu czy innych miastach Polski, powinny zapoznać się z naszą propozycją. Dlaczego? Internetowa działalność Skupszopu to bardzo wygodne i przede wszystkim – funkcjonalne rozwiązanie. Jeśli chcesz sprzedać swoje książki, po pierwsze sprawdź, jakich książek nie skupujemy, a po drugie wpisz kod ISBN swojej książki do wyszukiwarki na stronie skupszop.pl. Po co? Dzięki temu dowiesz się, czy jesteśmy zainteresowani odkupieniem od Ciebie tej pozycji i ile możemy za nią zapłacić. Dzięki temu, jeśli interesuje Cię skup i sprzedaż książek w Bytomiu czy innych miastach Polski, nie musisz wcale wychodzić z domu, żeby przekonać się, jaką kwotę pieniędzy Skupszop będzie w stanie Ci zaproponować. To duży komfort, zwłaszcza dla osób, które na co dzień dysponują niewielką ilością wolnego czasu.

Skupszop proponuje dwie opcje bezpłatnej wysyłki – możemy zwrócić Ci koszty wysyłki w kwocie 7 złotych lub książki za darmo odbierze od Ciebie kurier. Dzięki temu masz szansę zdecydować się na rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada. Ponadto, w trosce o Twoje potrzeby, pieniądze przesyłamy na Twoje konto maksymalnie w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania paczki z książkami. Minimalna kwota sprzedaży książek w Skupszopie to tylko 40 złotych, a dodatkowo nie ustalono kwoty maksymalnej, co daje Ci dużą swobodę w dobieraniu ilości sprzedawanych egzemplarzy. Skupszop to remedium na problemy ze zbyt dużą biblioteczką! Co więcej, w naszej ofercie znajdziesz również bardzo szeroki wybór różnego rodzaju książek – nowych i używanych – na sprzedaż. Proponujemy książki o różnorodnej tematyce, od kryminałów po lektury szkolne, dbając o potrzeby klientów.

Książki na sprzedaż

Maksymalna dzienna liczba książek, jaką jesteśmy w stanie przyjąć zosała osiągnięta.
Zapraszamy do wyceny swoich pozycji w dniu jutrzejszym
Produkt Cena Ilość Wartość  
DANE SPRZEDAJĄCEGO
W kolejnym kroku podasz dane
do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 535 494 643
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA