Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

  • 1. Książki na sprzedaż Dodaj książki, które chcesz sprzedać
  • 2. Twoje dane Dodaj swoje dane do sprzedaży
  • 3. Podsumowanie i sposób wysyłki Potwierdź sposób dostawy

Bydgoszcz: skup książek – postaw na wygodę!

Uznałaś(eś), że liczba książek, jakie posiadasz zdecydowanie potrzebuje zredukowania? Szukasz antykwariatu i skupu starych książek w Bydgoszczy? Niezależnie od tego, czy interesuje Cię skup książek używanych w Bydgoszczy, czy chcesz skorzystać z oferty skupu książek do szkoły w Bydgoszczy, koniecznie sprawdź, czym wyróżnia się propozycja Skupszopu!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Po pierwsze, prowadzimy skup i sprzedaż książek nie tylko w Bydgoszczy, ale w całej Polsce. Jesteśmy skupem internetowym, działamy online, dlatego nie musisz szukać stacjonarnych siedzib Skupszopu, jeśli chcesz sprzedać nam swoje książki. Co w takim razie powinnaś/powinieneś zrobić? Na stronie internetowej Skupszopu znajdziesz wyszukiwarkę, w którą musisz wpisać kod ISBN książki, którą chcesz sprzedać. Wcześniej sprawdź również, jaki książek nie skupujemy. Po wpisaniu kodu ISBN książki kliknij na przycisk SPRZEDAJ, a dowiesz się, czy odkupimy od Ciebie książkę i jaką cenę możemy Ci zaproponować. To bardzo proste!

Co dalej? Pamiętaj, że minimalna kwota sprzedaży to 40 złotych. Oznacza to, że musisz sprzedać tyle książek, by osiągnąć jej próg. Oferujemy Ci dwie metody darmowej wysyłki sprzedawanych książek. Jeśli cenisz sobie komfort i nie chcesz wychodzić z domu, książki może odebrać od Ciebie kurier – oczywiście bezpłatnie! Ta opcja jest szczególnie korzystna w przypadku osób, które na co dzień zwykle nie mają czasu i cenią sobie możliwość zrealizowania określonych czynności za pośrednictwem Internetu.

Skupszop to miejsce stworzone z myślą o miłośnikach książek. Nie każdy przeczytany egzemplarz chcemy zatrzymać w domu. Czasami do zminimalizowania zbiorów zmusza nas brak miejsca do przechowywania lub chęć zakupu nowych książek. Sprzedaj książki dzięki Skupszopowi, a uzyskane pieniądze możesz przeznaczyć na uzupełnienie swojej kolekcji. Co więcej, za pośrednictwem Skupszopu możesz również kupować książki – nowe i używane – w bardzo atrakcyjnych cenach. Dbamy o to, by wybór proponowanych książek był możliwie jak najbardziej zróżnicowany i wychodził naprzeciw potrzebom naszych klientów. Proponujemy książki z kategorii literatury pięknej, książki historyczne, poradniki, książki na temat żywienia, książki dla dzieci, komiksy, podręczniki, książki do nauki języków obcych itp.

Książki na sprzedaż

Maksymalna dzienna liczba książek, jaką jesteśmy w stanie przyjąć zosała osiągnięta.
Zapraszamy do wyceny swoich pozycji w dniu jutrzejszym
Produkt Cena Ilość Wartość  
DANE SPRZEDAJĄCEGO
W kolejnym kroku podasz dane
do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 535 494 643
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA