Ponad wszystko

DODAJ DO LISTY ŻYCZEŃ

Masz tę lub inne książki?

Sprzedaj je u nas

Ponad wszystko

Ponad wszystko

DODAJ DO LISTY ŻYCZEŃ

Masz tę lub inne książki?

Sprzedaj je u nas

Życie bez ryzyka wcale nie jest bezpieczne 17-letnia Maddy ma bardzo rzadkie, ale zarazem doskonale znane schorzenie - alergię na wszystko. Od zawsze pozostaje uwięziona we własnym domu. Jedyne osoby, z którymi ma kontakt, to jej mama oraz pielęgniarka. Któregoś dnia do sąsiedniego domu wprowadza się Olly. Maddy może go jedynie obserwować przez okno, ale już wie, że jej życie nieodwracalnie się zmieni. I że to będzie katastrofa Powieść trafiła na listę bestsellerów "New York Timesa"; planowana jest ekranizacja. Dla fanów Johna Greene'a, Rainbow Rowell, Gayle Forman. Z ilustracjami męża autorki.

Cena rynkowa: 18.59 zł

Wybierz stan zużycia:

WIĘCEJ O SKALI

nowa

niedostępna

jak nowa

niedostępna
0

10.79 zł

dobry

ok

Taniej o 7.80 zł

  • normalne ślady użytkowania wynikające z kartkowania podczas czytania
  • brak większych uszkodzeń lub zagięć

Wysyłka w ciągu 24h + czas dostawy

1

8.99 zł

widoczne ślady używania

ok

Taniej o 9.60 zł

  • zagięte rogi, przyniszczona okładka
  • książka posiada wszystkie strony
  • wady wizualne nie wpływają na zawartość książki i nie utrudniają czytania!

Wysyłka w ciągu 24h + czas dostawy

Dostępna ilość 0

Życie bez ryzyka wcale nie jest bezpieczne 17-letnia Maddy ma bardzo rzadkie, ale zarazem doskonale znane schorzenie - alergię na wszystko. Od zawsze pozostaje uwięziona we własnym domu. Jedyne osoby, z którymi ma kontakt, to jej mama oraz pielęgniarka. Któregoś dnia do sąsiedniego domu wprowadza się Olly. Maddy może go jedynie obserwować przez okno, ale już wie, że jej życie nieodwracalnie się zmieni. I że to będzie katastrofa Powieść trafiła na listę bestsellerów "New York Timesa"; planowana jest ekranizacja. Dla fanów Johna Greene'a, Rainbow Rowell, Gayle Forman. Z ilustracjami męża autorki.

Szczegóły

Dostawa i płatność

Szczegóły

Okładka: broszurowa

Ilość stron: 328

Rok wydania: 2016

Rozmiar: 13.5x20.5 cm

ID: 9788327155313

Autorzy: Nicola Yoon

Wydawnictwo: Dolnośląskie

Sposoby dostawy

Płatne z góry

PACZKA W RUCHu

info

7,99 zł

Darmowa dostawa od 190 zł

NAJTAŃSZA FORMA DOSTAWY

Paczkomaty InPost

info

9,99 zł

Darmowa dostawa od 190 zł

Kurier

info

12,99 zł

Darmowa dostawa od 190 zł

Pocztex Kurier48

info

9,90 zł

Darmowa dostawa od 190 zł

Płatne przy odbiorze

PACZKA W RUCHu

info

7,99 zł

Kurier

info

14,99 zł

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty (Dębica)

info

0,00 zł

Sposoby płatności

Płatność z góry

Szybkie płatności online lub kartą kredytową info

Zwykły przelew info