Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

Napoje

Książki kucharskie o napojach: rozwiń swoje kulinarne skrzydła

Jeśli jesteś wielkim fanem soków, koktajli czy smoothie i szukasz nowych inspiracji oraz pomysłów na kolejne receptury, odpowiednia książka może okazać się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę i pomoże Ci rozwinąć kulinarne skrzydła.

Książka z przepisami na soki

Specjalna książka z przepisami na sok z wyciskarki to rozwiązanie dla wszystkich osób, które uwielbiają soki przyrządzane w ten sposób i chcą wypróbować nowe kombinacje składników. Najlepsza książka o sokach to bardzo duża pomoc, zwłaszcza jeśli nasze pomysły już dawno się wyczerpały. Jeśli zamiast wyciskarki masz sokowirówkę, możesz zdecydować się na rozwiązanie, jakim jest książka zawierająca przepisy na soki z sokowirówki.

Książki kucharskie, dzięki którym przyrządzimy soki można wykorzystać, jako pomysł na prezent, jeśli wiemy, że adresat prezentu często przygotowuje samodzielnie domowe soki. Dobra książka o sokach to książka dostosowana do naszych potrzeb i oczekiwań. Jeśli najbardziej zależy nam na sokach warzywnych, ciekawą opcją będzie książka prezentująca przepisy na soki warzywne.

Książka o koktajlach

Uwielbiasz koktajle owocowe? Książka przedstawiająca przepisy na koktajle może stać się dla Ciebie źródłem smacznych receptur. Książka z przepisami na koktajle owocowe pokaże, jakie owoce można ze sobą łączyć, by uzyskać smaczne napoje. Najlepsza książka o koktajlach, podobnie jak książka o sokach, może być prezentem dla osoby, która często robi i pije koktajle. Z kolei, jeżeli kochasz różne rodzaje smoothie, pomocna będzie książka, w której znajdziesz przepisy pozwalające Ci wypróbować nowe kombinacje składników. Książka zawierająca przepisy na smoothie będzie wsparciem, jeżeli Twoje własne połączenia już Ci się znudziły.

Książka z przepisami na drinki

Oferta Skupszopu to nie tylko książki, w których znajdziesz ciekawe przepisy na soki, koktajle owocowe czy smoothie. W asortymencie dostępne są także dobre książki o drinkach. Książka kucharska prezentująca przepisy na napoje warzywne i owocowe może przydać się w kuchni osób, które często korzystają z podobnych receptur i stale poszukują nowych rozwiązań.

sortuj
popularność: największa najmniejsza
dodane w sklepie: najnowsze najstarsze
rok wydania: najnowsze najstarsze

Pokaż na stronie:

Opinie naszych klientów

Bardzo dobra
opineoBanner
Pioter_
ZOBACZ WSZYSTKIE

NAPISALI O NAS:

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 792 670 709
Napisz: [email protected]

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA