Menu

Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

Moje lata w Top Gear

Wyd. Insignis Media Jeremy Clarkson

Jeremy Clarkson - o samochodach i o życiu. Celnie. Błyskotliwie. I oczywiście - aż do bólu dowcipnie! ,,Top Gear". Kiedyś najzwyklejszy program telewizyjny poświęcony motoryzacji, nieco...

Cena rynkowa: 24,24 zł

Nasza cena: 12,95 zł

-47%

Stan: używana - dobry

Wysyłka

Twoje zamówienie zostanie wysłane jutro

Wysyłka w ciągu 24h już od 3,90 zł

Darmowa dostawa od 190 zł

Opis książki

Jeremy Clarkson - o samochodach i o życiu. Celnie. Błyskotliwie. I oczywiście - aż do bólu dowcipnie! ,,Top Gear". Kiedyś najzwyklejszy program telewizyjny poświęcony motoryzacji, nieco później kolorowy magazyn, a dziś... Dziś marka ,,Top Gear" to imperium motoryzacyjnego szaleństwa, skrajnego przepychu i zbytku, to królestwo adrenaliny, nad którym nigdy nie zachodzi słońce! To najbardziej zwariowany, obrazoburczy i inspirujący samochodowy show, gromadzący przed ekranami telewizorów na całym globie setki milionów widzów! To wreszcie ,,Top Gear Live" - porywające, pełne rozmachu stadionowe widowisko, z którym Jeremy Clarkson wraz z przyjaciółmi pięć lat temu wyruszył po raz pierwszy na podbój świata, zdobywając przyczółki w jego najodleglejszych zakątkach, a ostatnio także i w Polsce.

Jeremy Clarkson, budując potęgę ,,Top Gear", nie tylko rozbijał się najszybszymi i najpiękniejszymi samochodami, jakie kiedykolwiek stworzono... Nie tylko wysadzał w powietrze motoryzacyjne ohydztwa i wcale nie poprzestawał na ślizganiu się bokiem przed obiektywami kamer... także - a może przede wszystkim - pisał. A ,,Moje lata w Top Gear" to książka, w której po raz pierwszy zebrał owoce swojej pracy z tego okresu. To zbiór aż 112 prowokujących i pełnych zwariowanego humoru tekstów mistrza ostrego pióra. To wybór znakomitych felietonów, które dadzą Wam do myślenia i rozśmieszą kaskadami rozbrajających metafor.

Rok wydania

2013

Ilość stron

586

Okładka

broszurowa

Rozmiar

14x21 cm

ISBN

9788363944209

Recenzje użytkowników

Brak
recenzji

Dodaj swoją recenzję jako pierwszą!

Dodaj recenzje i odbierz rabat

z

Twoja ocena:

Dodaj opinie i odbierz rabat

Dowiedz się wiecej

Opinie naszych klientów

wszystko rewelacyjnie, polecam
will22o
ZOBACZ WSZYSTKIE

NAPISALI O NAS:

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 792 670 709
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA