InPost Paczkomaty 24/7
13.99 zł
Darmowa dostawa od 190 zł
Stan książek
Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich.
Nowa
Książka nowa.Używany - jak nowa
Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania. Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji.Używany - dobry
Normalne ślady używania wynikające z kartkowania podczas czytania, brak większych uszkodzeń lub zagięć.Używany - widoczne ślady użytkowania
zagięte rogi, przyniszczona okładka, książka posiada wszystkie strony.DODAJ DO LISTY ŻYCZEŃ
Masz tę lub inne książki?
Sprzedaj je u nas
DODAJ DO LISTY ŻYCZEŃ
Masz tę lub inne książki?
Sprzedaj je u nas
Dalsze losy bohaterów książki "Upiory Atlantyku - nowojorskiego dziennikarza Ralpha Bronsona, jego uroczej żony Dolly i pięknej Polki Haliny Horskiej, w której Ralph jest zakochany. Skomplikowane relacje w tym miłosnym trójkącie nie są jednak jedynym (choć bardzo pikantnym) wątkiem powieści Marczyńskiego. Bronson bowiem próbuje rozwikłać zagadkę tajemniczych śmierci lotników, których samoloty ulegają katastrofom podczas lotu nad Atlantykiem, a rezultat jego "dziennikarskiego śledztwa jest naprawdę zaskakujący...
Rytm 2013, ISBN: 978-83-7399-479-9, 160x210, 272 s., oprawa twarda
Lot nad oceanem Antoni Marczyński
Wybierz stan zużycia:
WIĘCEJ O SKALI