InPost Paczkomaty 24/7
13.99 zł
Darmowa dostawa od 190 zł
Stan książek
Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich.
Nowa
Książka nowa.Używany - jak nowa
Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania. Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji.Używany - dobry
Normalne ślady używania wynikające z kartkowania podczas czytania, brak większych uszkodzeń lub zagięć.Używany - widoczne ślady użytkowania
zagięte rogi, przyniszczona okładka, książka posiada wszystkie strony.DODAJ DO LISTY ŻYCZEŃ
Masz tę lub inne książki?
Sprzedaj je u nas
DODAJ DO LISTY ŻYCZEŃ
Masz tę lub inne książki?
Sprzedaj je u nas
Jest czerwiec 1941 roku, a wojna nie przebiega pomyślnie dla Anglii. Niemcy w jakiś sposób przewidują trasy lotów Królewskich Sił Powietrznych i bezkarnie zestrzeliwują brytyjskie bombowce. Tymczasem siatka szpiegów MI6 próbuje rozszyfrować zaszyfrowany sygnał radiowy Luftwaffe, w którym wspomina się, że niemieckie sukcesy są zasługą czegoś lub kogoś o nazwie "Freya".
Tymczasem po drugiej stronie Morza Północnego, Dania znajduje się pod niemiecką okupacją. Na skalistym wybrzeżu Danii dwaj bracia, Harald i Arne Olufsenowie, zmagają się ze sztywnymi ograniczeniami narzuconymi przez ich starszych rodziców. Związek Arnego z Hermią Mount, analityczką MI6, wciąga go w podziemną politykę, przez co znajduje się pod obserwacją duńskich służb bezpieczeństwa - a zwłaszcza jednego człowieka, który ma osobisty motyw, by zobaczyć jego upadek.
Ken Follett, jeden z największych mistrzów współczesnej literatury, przedstawia "Lot ćmy" - pełen zaskoczeń thriller rozgrywający się wokół duńskiego ruchu oporu.
Cena rynkowa: 41.50 zł
Wybierz stan zużycia:
WIĘCEJ O SKALI