Klasa 5

Lektury i opracowania lektur dla klasy 5 szkoły podstawowej

Uczeń szkoły podstawowej przeżywa jedną z najważniejszych edukacyjnych przygód w swoim życiu. W tym okresie zdobywa nowe umiejętności i zawiera przyjaźnie, które często trwają do wieku dorosłego. Szczególnie przełomowym momentem jest piąta klasa szkoły podstawowej. Lektury szkolne, jakich wymaga klasa 5 mogą rozbudzić w dziecku czytelniczą pasję i skłonić młodego adepta sztuki czytania do głębszych rozmyślań.

Lektury szkolne do klasy 5 szkoły podstawowej to książki wybrane ze względu na potrzeby dzieci w tym przedziale wiekowym. Co więcej, lektury obowiązkowe dla klasy 5 szkoły podstawowej często mają ogromny wpływ na czytelniczą postawę ucznia. W wielu przypadkach, lektury klasy piątej szkoły podstawowej uczniowie pamiętają również w dorosłym wieku: „Ania z Zielonego Wzgórza”, „Chłopcy z Placu Broni” czy „Przygody Tomka Sawyera” to te książki, których wiele osób nigdy nie zapomina i z sentymentem do nich wraca.

Lektury w klasie piątej szkoły podstawowej są w stanie rozbudzić w małym czytelniku ciekawość, natomiast opracowania lektur, jakich wymaga klasa 5, jak również streszczenia lektury, jaką omawia klasa 5 mogą okazać się pomocne, jeśli uczeń chce szybko przypomnieć sobie fabułę przeczytanej książki, na przykład przed zbliżającym się sprawdzianem. Warto zachęcać dzieci do samodzielnego czytania książek – lektury bowiem rozwijają słownictwo dziecka i zachęcają pociechę do myślenia.

Lektury szkolne do 5 klasy szkoły podstawowej znajdziesz w ofercie Skupszopu – dbamy bowiem o jej różnorodność i duży wybór ciekawych pozycji książkowych. Ogromny nacisk kładziemy na to, by nasz asortyment był przystępny cenowo i odpowiadał potrzebom kupujących. Poza lekturami dla uczniów szkoły podstawowej, oferujemy również ciekawy wybór książek: kryminałów, thrillerów, książek fantastycznych, powieści, poradników itp. W Skupszopie dostępne są tanie książki – egzemplarze nowe i z drugiej ręki. Uzupełnij swoją domową biblioteczkę razem z nami! Dołożymy wszelkich starań, by korzystanie z naszej oferty było dla Ciebie satysfakcjonujące.

Pokaż na stronie

30

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia
opineo

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner