Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

Klasa 2

Lektury i opracowania lektur dla klasy 2 szkoły podstawowej

Przejście do drugiej klasy szkoły podstawowej jest dla dzieci bardzo często ogromnym przeżyciem. Uczeń zna już zasady panujące w szkole – klasa i nauczyciele nie są dla niego wielką niewiadomą, w wielu przypadkach ma na swoim koncie pierwsze przyjaźnie. Z kolei, lektury szkolne, jakie przerabia klasa 2 szkoły podstawowej to okazja do dalszego doskonalenia swoich czytelniczych umiejętności.

Lektury dla klasy 2 szkoły podstawowej są dopasowane do możliwości i potrzeb dziecka. Warto mieć na uwadze fakt, że odpowiednie lektury dla klasy 2 szkoły podstawowej mogą mieć ogromny wpływ na czytelniczą postawę dziecka, zainteresować brzdąca czytaniem i rozbudzić jego ciekawość. Lektury drugoklasisty to ważny element edukacji młodego człowieka. Czytając lektury w drugiej klasie podstawówki dziecko może się podzielić swoimi spostrzeżeniami z nauczycielami, szkolnymi kolegami czy rodzicami. Lektury klasy drugiej szkoły podstawowej często są dla dziecka ciekawą książką, opisującą pasjonujące historie. „Karolcia” to książka, która rozbudzi dziecięcą wyobraźnię, natomiast „Baśnie” Andersena to te lektury szkolne do drugiej klasy szkoły podstawowej, które mogą na długo zapaść w pamięci młodego czytelnika.

Opracowania lektur, jakie przerabia klasa 2 szkoły podstawowej to dla dziecka narzędzie, dzięki któremu może głębiej przeanalizować przeczytany tekst i zwrócić uwagę na więcej szczegółów. Z kolei streszczenia lektur, których wymaga klasa 2 szkoły podstawowej pozwalają dziecku na szybkie przypomnienie sobie fabuły przeczytanej książki.

W ofercie Skupszopu dostępne są lektury dla drugoklasisty, jednocześnie dbamy o różnorodność i atrakcyjność cenową proponowanego asortymentu. Pragniemy, by Skupszop był miejscem, w którym rodzice będą mogli zaopatrzyć swoje dzieci w ciekawe i dostosowane do ich wieku książki. Poza lekturami szkolnymi oferujemy również literaturę piękną, literaturę faktu, różnego rodzaju podręczniki, kryminały, romanse, thrillery itp. Jeżeli szukasz używanych i nowych książek w rozsądnej cenie, zapraszamy na zakupy.

sortuj
popularność: największa najmniejsza
dodane w sklepie: najnowsze najstarsze
rok wydania: najnowsze najstarsze

Pokaż na stronie:

Opinie naszych klientów

Zakupy w Skupszop to ogromna przyjemność. Dobry kontakt, szybka realizacja zamówienia (przesyłka zagraniczna), niskie ceny, książki zgodne z opisem. Polecam!
opineoBanner
enjqw6cdto
ZOBACZ WSZYSTKIE

NAPISALI O NAS:

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 792 670 709
Napisz: [email protected]

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA