Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

Klasa 2

Lektury do 2 klas liceum i technikum

Nauka w szkole średniej: liceum lub technikum kończy się jednym z najważniejszych egzaminów w życiu każdego człowieka – maturą. Matura w dużej mierze decyduje o tym, czy dana osoba dostanie się ostatecznie na wymarzony kierunek studiów. Zdanie matury z dobrym wynikiem wymaga systematycznej pracy, dlatego warto ją zorganizować w sposób, który zaprocentuje w momencie samego egzaminu.

Lektury szkolne, które przerabia 2 klasa technikum, podobnie jak lektury szkolne, których wymaga 2 klasa liceum to ważny element lekcji polskiego w szkole średniej. Lektury omawiane w 2 klasie liceum lub technikum mogą mieć ogromny wpływ na literacki rozwój młodego człowieka. W ofercie Skupszopu dostępne są lektury szkolne przerabiane w drugiej klasie liceum i technikum – dbamy bowiem o to, by asortyment sklepu był możliwie jak najbardziej szeroki i zróżnicowany. Posiadanie na własność przerabianej lektury znosi ograniczenia czasowe dotyczące korzystania z książki oraz pozwala na zakreślanie istotnych fragmentów danej pozycji, co może być ułatwieniem w czasie jej późniejszego omawiania.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że lektury w 2 klasie liceum i technikum mają szansę w dużej mierze ukształtować czytelniczą postawę młodego człowieka, dlatego bardzo duży nacisk kładziemy również na konkurencyjność cenową proponowanych pozycji książkowych. Jednak lektury dla klasy 2 liceum i technikum to nie jedyna oś naszej oferty literackiej! Ponadto, proponujemy również bajki dla dzieci, książki do nauki języków obcych, kryminały, poradniki, biografie, literaturę piękną czy reportaże.

Jesteśmy świadomi tego, że klienci cechują się odmiennymi potrzebami i preferencjami literackimi, dlatego staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom, proponując bardzo duży wybór książek o różnej tematyce. Poza nowymi egzemplarzami, Skupszop sprzedaje także książki używane, co jest elementem wyróżniającym naszą ofertę. Wierzymy, że odpowiednia książka może mieć ogromny wpływ na życie człowieka i jego literacką dojrzałość, w związku z tym, ogromny nacisk kładziemy na bogaty i urozmaicony asortyment.

sortuj
popularność: największa najmniejsza
dodane w sklepie: najnowsze najstarsze
rok wydania: najnowsze najstarsze

Pokaż na stronie:

Opinie naszych klientów

Znakomity sprzedawca.
opineoBanner
Sebastian
ZOBACZ WSZYSTKIE

NAPISALI O NAS:

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 792 670 709
Napisz: [email protected]

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA