Klasa 1

Lektury i opracowania lektur dla klasy 1 szkoły podstawowej

Pójście do pierwszej klasy szkoły podstawowej bardzo często jest dla dziecka ogromnym przeżyciem. Maluch staje przed nowymi wyzwaniami, poznaje nauczycieli, swoich szkolnych kolegów, zdobywa kolejne umiejętności. Lektury szkolne, które przerabia klasa 1 podstawowa to ważna przygoda z literaturą. Dlaczego? Lektury pierwszoklasisty są dla brzdąca treningiem czytania i pracy z tekstem. Dziecko może podzielić się swoimi spostrzeżeniami z rodzicami, kolegami i nauczycielami.

Lektury szkolne dla klasy 1 szkoły podstawowej są dopasowywane do potrzeb i możliwości dzieci w tym wieku, które dopiero zaczynają swoją przygodę z edukacją szkolną. Lektury w pierwszej klasie podstawówki to istotny element edukacji, mogą wzbudzić zainteresowanie dziecka i zachęcić je do kontynuowania przygody z czytaniem. Często lektury czytane w pierwszej klasie szkoły podstawowej są z sentymentem wspominane również w przyszłości. Obowiązkowe lektury pierwszoklasisty mają więc ogromny wpływ na literacką postawę brzdąca.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielkie oddziaływanie mogą wywierać na uczniach lektury do klasy 1 szkoły podstawowej, dlatego dokładamy wszelkich starań, by oferta lektur dostępna w Skupszopie była szeroka i co najważniejsze – atrakcyjna cenowo. Poza lekturami dla szkół podstawowych, proponujemy także duży wybór podręczników oraz książek reprezentujących różne gatunki literackie: thrillery, kryminały, romanse, książki do nauki języków obcych, literaturę piękną, poradniki itp.

Oferta Skupszopu jest tworzona z myślą o miłośnikach czytania. Bardzo duży nacisk kładziemy na to, by znalazły się w niej książki o odmiennym charakterze, ponieważ pragniemy wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów. Poza nowymi książkami, proponujemy również egzemplarze używane. W ich przypadku stan danej książki określa stworzona w tym celu skala, dzięki której potencjalny nabywca wie, jak wygląda interesujący go egzemplarz. Skupszop to miejsce, w którym znajdziesz tanie książki, zarówno używane, jak i nowe – ciesz się dostępem do zdobyczy polskiej i światowej literatury.

Pokaż na stronie

30

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia
opineo

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner