Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

Klasa 1

Lektury do 1 klas liceum i technikum

Rozpoczęcie nauki w szkole średniej: liceum lub technikum to bardzo ważny krok na edukacyjnej ścieżce młodego człowieka. Pierwszoklasiści muszą stawić czoła wielu nowym wyzwaniom, a jednym z nich są lektury dla 1 klasy technikum oraz wymagane lektury dla 1 klasy liceum, omawiane na lekcjach języka polskiego.

Dlaczego lektury szkolne, jakich wymaga 1 klasa technikum, podobnie jak lektury szkolne, które omawia 1 klasa liceum mają tak duże znaczenie? Początek szkoły średniej jest bardzo dobrym czasem na to, by zacząć myśleć o czekającym uczniów w przyszłości egzaminie maturalnym. W związku z tym, lektury w 1 klasie technikum oraz konkretne lektury do 1 liceum są istotne z punktu widzenia niedalekiej matury.

Oferta Skupszopu obejmuje zarówno lektury przerabiane w pierwszej klasie technikum, jak również lektury do 1 klasy liceum ogólnokształcącego. Mamy świadomość tego, jak ważna jest edukacja młodych osób, dlatego dokładamy wszelkich starań, lektury dla klasy 1 liceum i technikum, które można znaleźć w asortymencie sklepu były dostępne w atrakcyjnych cenach. Lektury obowiązkowe, które przerabia 1 klasa liceum oraz technikum to ważny element lekcji polskiego, dlatego jeśli uczeń chce lub musi posiadać je na własność, warto zapoznać się z proponowanym przez Skupszop asortymentem. Lektury do pierwszej klasy liceum czy technikum mogą wymagać od ucznia zaangażowania, mając własny egzemplarz, może on korzystać z niego w dowolnym przedziale czasowym, zaznaczać ważne informacje itp.

Osią naszej oferty są jednak nie tylko lektury szkolne. Skupszop to także bardzo duży wybór książek kryminalnych, romansów, literatury pięknej (polskiej i obcej), komiksów, książek dla dzieci, podręczników itp. Naszą misją jest krzewienie czytelnictwa, dlatego dokładamy wszelkich starań, by dostępny asortyment odpowiadał na potrzeby klientów. Poza nowymi książkami, oferujemy książki używane w atrakcyjnych cenach. Stan techniczny każdej książki określa odpowiednia skala, dzięki czemu kupujący może podjąć decyzję o tym, czy konkretny wygląd egzemplarza będzie dla niego wystarczająco odpowiedni.

sortuj
popularność: największa najmniejsza
dodane w sklepie: najnowsze najstarsze
rok wydania: najnowsze najstarsze

Pokaż na stronie:

Opinie naszych klientów

Sklep oferuje książki w dobrej cenie.
opineoBanner
Seabik
ZOBACZ WSZYSTKIE

NAPISALI O NAS:

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 792 670 709
Napisz: [email protected]

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA