Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

Gimnazjum, Szkoła średnia

Lektury i pomoce szkolne dla liceum i technikum

Wierzymy, że czytanie niesie za sobą wiele zalet. Umiejętny dobór książek potrafi poszerzyć światopogląd, słownictwo, a czas spędzony z dobrą lekturą stanowi także doskonałą rozrywkę. W toku edukacji szkolnej dzieci stają przed obowiązkiem przeczytania konkretnej listy lektur szkolnych, które obejmują kanon literatury polskiej i zagranicznej.

Lektury szkolne – liceum

Szkoła średnia to bardzo ważny moment w życiu młodego człowieka. To właśnie w tym okresie zaczynają się klarować jego plany zawodowe na przyszłość, uczeń musi wybrać, z jakich przedmiotów chce zdawać egzamin dojrzałości, czyli maturę, a to z kolei nierozerwalnie wiążę się z określeniem potencjalnych kierunków studiów, które chciałby podjąć po zakończeniu nauki w szkole średniej. W ofercie Skupszopu dostępne są lektury szkolne obowiązkowe w liceum, zarówno lektury dla klasy 1 liceum, jak i lektury dla klasy 2 liceum czy klasy starszej – lektury dla 3 klasy liceum. Co więcej, Skupszop proponuje lektury przerabiane w liceum w atrakcyjnych cenach.

Lektury szkolne – technikum

Ponadto, asortyment Skupszopu obejmuje również lektury obowiązkowe w technikum. Proponowane są lektury z 1 klasy technikum, jak również lektury dla pozostałych klas, chociażby lektury dla 3 klasy z technikum. Czytanie lektur szkolnych może być dla ucznia doświadczeniem bardzo ubogacającym oraz ważnym z punktu widzenia jego edukacji.

Oferta Skupszop to jednak nie tylko lektury do szkoły średniej. Wymagane lektury obowiązkowe dla szkół średnich to tylko jeden z elementów dostępnego asortymentu. Ponadto, w Skupszopie znajdziemy także bardzo szeroki wybór różnego rodzaju książek, nowych i używanych, od książek do języków obcych, po biografie, literaturę faktu, fantastykę czy literaturę piękną. Dbałość o tak zróżnicowany asortyment jest podyktowana troską o oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Pragniemy, by Skupszop był miejscem, w którym każdy będzie miał szansę znaleźć książkę dla siebie. Zapraszamy na zakupy, sprawdź, co Skupszop może Ci zaproponować!

sortuj
popularność: największa najmniejsza
dodane w sklepie: najnowsze najstarsze
rok wydania: najnowsze najstarsze

Pokaż na stronie:

Opinie naszych klientów

wszystko super!
opineoBanner
Eldoka1986
ZOBACZ WSZYSTKIE

NAPISALI O NAS:

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 792 670 709
Napisz: [email protected]

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA