Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

Getting Things Done

Wyd. One Press, Helion David Allen

Ta książka to „samouczek biznesowy” dziesięciolecia! „Time Magazine” Metoda GTD to nowy kult ery informacji. „Wired” David Allen to prawdziwy guru osobistej...

Cena rynkowa: 26,32 zł

Nasza cena: 16,99 zł

-35%

Stan: używana - dobry

Dobry Dobry Dobry Dobry Dobry

Wysyłka jeszcze dziś przez

Zamów do 12:00, a wyślemy paczkę jeszcze dziś

Wysyłka w ciągu 24h już od 3,90 zł

Darmowa dostawa od 190 zł

Opis książki

Ta książka to „samouczek biznesowy” dziesięciolecia! „Time Magazine” Metoda GTD to nowy kult ery informacji. „Wired” David Allen to prawdziwy guru osobistej produktywności. (…) Jest bez wątpienia jednym z najbardziej wpływowych myślicieli na świecie w obszarze zarządzania czasem. „Fast Company” Ta książka to lekarstwo na codzienne pożary w pracy. Z niej dowiesz się. jak przezwyciężać uczucie niepokoju i przytłoczenia. gdy wszystko idzie nie tak. jak skończyć z nawykiem odkładania spraw na później oraz jak osiągnąć stan ciągłej gotowości do walki. „Network Magazine” Czas prawdziwie elastyczny Zawrotna szybkość. z jaką pędzi świat nowego milenium. niejednego z nas przyprawia o ból głowy. A gdyby tak powiedzieć STOP temu szaleństwu? Spojrzeć z boku na swoje obowiązki. piętrzące się na biurku dokumenty i skrzynkę odbiorczą. zalaną mailami? Zmniejszyć prędkość na bieżni. po której gonisz swój cel? Czy wiesz. że wystarczy zastosować spójny system zarządzania zawodowym chaosem i wirem życia prywatnego. by odzyskać spokój umysłu. a w dodatku poprawić kreatywność i efektywność? Program Getting Things Done (GTD) powstał właśnie po to.

byś mógł wreszcie zwolnić tempo. zrezygnować z przytłaczających obowiązków i uwolnić się od wiecznej presji zegarka. Jest to najbardziej spójny. intuicyjny i wydajny system racjonalizacji zadań. jak istnieje w chwili obecnej na rynku. Wyobraź sobie. że w kilka tygodni osiągasz wewnętrzną równowagę. harmonię. a co za tym idzie. lepsze wyniki. Skoro udało się to milionom wyznawców techniki GTD na całym świecie. z dużym prawdopodobieństwem możesz założyć. że uda się i Tobie! Czy nie szkoda Ci czasu. by ciągle cierpieć na jego brak? Koniec z pogonią za uciekającymi terminami! Działaj zgodnie z pięcioma składowymi programu GTD (kolekcjonowanie. analizowanie. porządkowanie. przeglądanie i realizacja). Regularnie czyść umysł i wyrzucaj z głowy śmieci. Podejmuj szybkie i skuteczne decyzje. Skończ z nawykiem odkładania spraw na później. Przygotuj funkcjonalne miejsce pracy. które pomaga. a nie przeszkadza w wypełnianiu obowiązków. Nie daj się ogłupić wielozadaniowemu życiu!

Rok wydania

2009

Ilość stron

336

Okładka

336

Rozmiar

A5

ISBN

9788324619993

Recenzje użytkowników

Brak
recenzji

Dodaj swoją recenzję jako pierwszą!

Dodaj recenzje i odbierz rabat

z

Twoja ocena:

Dodaj opinie i odbierz rabat

Dowiedz się wiecej

Opinie naszych klientów

Jak zwykle wszystko super,oferta,czas dostawy i kontakt ze sklepem.Niezmiennie polecam i gorąco zachęcam do zakupów!
bagatelka
ZOBACZ WSZYSTKIE
Wyróżnienie w zestawieniu
Ranking Sklepów
Internetowych 2016

NAPISALI O NAS:

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 792 670 709
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA