Do kolorowania i naklejania

Kolorowanki i książeczki z naklejkami dla 3, 4 i 5 latka

Zabawa to integralny element dzieciństwa! Jak zorganizować czas swojemu dziecku, by zabawa była nie tylko sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale również wspomagała rozwój pociechy? Książeczki z naklejkami wielokrotnego użytku dla dzieci oraz odpowiednie kolorowanki dla dzieci mogą okazać się bardzo pomocne!

Kolorowanki dla 3-latków

Kolorowanki dla 3-latka mogą nie tylko uprzyjemnić mu dzień, ale są również bardzo pouczającą formą zabawy. Dlaczego? Malowanki dla 3-latka to świetny trening uważności, dziecko stara się nie wychodzić poza wytyczone linie, dzięki czemu ćwiczy umiejętność skupienia się na wykonywanej czynności oraz sprawność manualną. Zarówno kolorowanki dla 3-latki, jak i kolorowanki dla trzylatka są szansą na rozwój dziecięcej kreatywności. Malowanki dla dzieci od 3 lat wymagają bowiem, by dziecko dobierało odpowiednie kolory itp. Kupując proste kolorowanki dla 3-latków warto wziąć pod uwagę indywidualne zainteresowania dziecka. Świetnym rozwiązaniem mogą być kolorowanki edukacyjne dla 3-latka. Co więcej, rysunki do kolorowania dla 3-latka to pomysł na drobny, niezobowiązujący prezent.

Kolorowanki dla 4-latków

Kolorowanki dla 4-latka, podobnie jak w przypadku 3-latków mogą okazać się doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu, przy jednoczesnym treningu skupienia oraz uważności. Co więcej, kolorowanki dla czterolatków to zabawki, które z powodzeniem można zabrać ze sobą w podróż. Kolorowanki dla czterolatka bowiem zwykle nie zajmują dużo miejsca, dlatego warto je spakować, jeśli jedziesz z dzieckiem na wakacje i obawiasz się, że na miejscu nie będzie wystarczająco dużo atrakcji, które mogłyby zainteresować Twoją pociechę. Malowanki dla 4-latka powinny być dopasowane do jego preferencji, tak by dziecko chętnie spędzało czas w ich towarzystwie.

Kolorowanki dla 5-latków

Kolorowanki dla 5-latka zwykle są nieco trudniejsze niż te, które zostały stworzone z myślą o dzieciach w młodszym wieku. Malowanki dla 5-latka mogą być ciekawym sposobem na spędzanie wolnego czasu, zwłaszcza jeśli dziecko preferuje kreatywne zabawy i lubi żonglować kolorami. Kolorowanki dla pięciolatków są świetną opcją, by rozwijać dziecięce zainteresowania. Dlaczego? Skomplikowane i proste kolorowanki dla 5-latków można dostać w różnych wariantach, związanych z konkretną tematyką: zwierząt, samochodów, bajek itp. Kupując malowanki dla pięciolatków warto więc mieć na uwadze ich indywidualne oczekiwania.

Kolorowanki dla dzieci: artystyczna zabawa

Zarówno kolorowanki dla dziewczynek, jak i kolorowanki dla chłopców to świetna zabawa, zwłaszcza jeśli dziecko ma zapędy artystyczne. Kolorowanki – malowanki z bajek, przedstawiające znane i lubiane postacie, kolorowanki dla dzieci – księżniczki, czy specjalne kolorowanki dla dziewczynek i chłopców – dinozaury są doskonałym sposobem na to, by dzieci mogły się skupić na wykonywanej czynności i postarać się pokolorować obrazem możliwie jak najdokładniej, bez wychodzenia poza linie. Malowanki dla dzieci mają więc szereg zalet, dlatego warto rozważyć ich zakup. Rzecz jasna, kolorowanki i rysowanki dla dzieci muszą być dopasowane do ich wieku. Dlaczego? Kolorowanki dla dzieci do malowania mają określony poziom trudności.

Książeczki z naklejkami dla 3-latka, 4-latka i 5-latka

Inną opcją na kreatywną zabawę są książeczki dla dzieci z naklejkami wielokrotnego użytku. Odpowiednio dopasowane książki z naklejkami dla dzieci są dla brzdąców szansą na zajmującą rozrywkę – naklejenie naklejki również wymaga od pociechy skupienia. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są specjalne kolorowanki dla dzieci z naklejkami. Taka zabawa może sprawić dziecku ogromną frajdę!

Oferta Skupszopu obejmuje nie tylko książeczki dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych, ale również kolorowanki i książeczki z naklejkami. Wierzymy, że codzienna zabawa może być kreatywna i wspierać rozwój dzieci, dlatego dokładamy wszelkich starań, by w naszej ofercie znalazły się produkty, dzięki którym dzieci mogą spędzić czas w ciekawy sposób. Jednocześnie, troszczymy się o atrakcyjność cenową naszego asortymentu. Zapraszamy na zakupy!

Pokaż na stronie

30

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia
opineo

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Co to jest Skupszop?

Skupszop.pl to portal, gdzie możesz sprzedać online wszystkie swoje przeczytane i używane książki. Wpisując kod ISBN wybranej pozycji, otrzymasz gwarantowaną cenę, za którą możemy ją od Ciebie odkupić. Książki wysyłasz nam pocztą lub kurier odbierze je od Ciebie bezpośrednio z miejsca zamieszkania. Zawsze pokrywamy koszty wysyłki. Sprawdź jak łatwo sprzedaje się książki online. Twoje używane książki na pewno znajdą nowego właściciela, a Ty zyskasz miejsce na nowe książki w swojej biblioteczce oraz podreperujesz swój budżet domowy! Prowadzimy skup wszystkich książek, których kod ISBN zaczyna się od cyfr 978 oprócz podręczników szkolnych oraz akademickich. Zapraszamy do korzystania z wyszukiwarki, sprzedawania używanych i przeczytanych już książek oraz zakupu nowych po preferencyjnych cenach w sklepie Skupszop!

Książki i Skupszop? To połączenie jakiego szukał każdy

Witaj w świecie Skupszop. W świecie książek używanych, gdzie zakupy online są bezpieczne, wygodne, wysyłka jest tania, a tysiące książkowych tytułów w zasięgu jednego kliknięcia myszką. W szybkim tempie rozwijamy swoją ofertę. Posiadamy 8000 tytułów książek. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Przekonaj się, że jeśli chodzi o tanią książkę, to tylko w Skupszopie. Nieważne czy potrzebujesz książek fantastycznych, przygodowych, romansów czy książek naukowych. Zajrzyj do sklepu i przeszukuj naszą ofertę.

Dlaczego kochamy książki

Książki towarzyszą nam przez całe życie. Uczą, pocieszają, gwarantują rozrywkę. Nic dziwnego, że tak wielu z nas nie może się bez nich obejść. To właśnie one dają nam chwilę zapomnienia, przystanek dla samego siebie w świecie, który nieubłaganie pędzi do przodu. Książki są elementem kultury, którego nie można lekceważyć. Doceniaj ich wartość, dbaj o nie i daj im drugie życie sprzedając je w naszym skupie. Ty będziesz mógł podreperować domowy budżet, a my znajdziemy dla nich drugiego właściciela.

… i jeszcze raz książki!

Książki, które oferujemy w skupie są sortowane ręcznie. Każda z książek przechodzi dokładne oględziny podczas przyjęcia. Dokładamy wszelkich starań, aby stany książek były odzwierciedleniem rzeczywistości. Duży procent przyjmowanych pozycji to nadwyżki produkcyjne oraz książki drugiego obiegu pachnące farbą drukarską, które sprowadzamy bezpośrednio od wydawnictw. Jeżeli najważniejsza jest dla Ciebie treść książek, szukasz dobrej relacji jakości do ceny oraz lubisz być pozytywnie zaskoczony podczas rozpakowywania zamówienia, będziesz stałym klientem Skupszopu!;)

Dlaczego książki w Skupszopie to świetny wybór?

  • bo tylko tutaj znajdziesz tysiące różnorodnych tytułów używanych i tanich książek w jednym miejscu
  • bo tylko my wysyłamy zamówienia tego samego dnia jeżeli wpłata jest zaksięgowana do godz. 12:00
  • bo u nas się opłaca
  • bo tylko siedząc we własnym fotelu możesz sprzedać lub kupić książki jakie Cię interesują
  • bo Skupszop to innowacja na rynku księgarskim, a książka używana jest nowym trendem w Polsce i nie tylko
  • bo tylko z nami będziesz mógł czytać tyle książek, ile chcesz i za tyle, ile chcesz

Dlaczego Skupszop to nie tylko książki używane?

Wiemy, że książki to Twoja miłość i oddałbyś za nie wszystko. Cenimy Twoje ciężko zarobione pieniądze i oferujemy bardzo przyjazne ceny dla Twojego portfela. Jest to możliwe tylko dzięki Tobie. Chcemy, żebyś był zadowolony z naszych usług. Kupuj, sprzedawaj swój księgozbiór, miej sto procent zadowolenia ze współpracy. Czerp garściami przyjemność z niskich cen nowych tytułów, korzystaj z promocji, składaj zamówienia gdzie chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz. Niech Skupszop będzie wizytówką książki używanej w Polsce.

NAPISALI O NAS:

Partner Partner Partner Partner Partner