Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

Do kąpieli i zabawy

Książeczki do kąpieli i do zabawy: wybierz mądrze!

Twoje dziecko nienawidzi kąpieli? Każdego dnia wieczorne rytuały kąpielowe oznaczają kolejną „wojnę”? Zastanów się, jak możesz uprzyjemnić smykowi ten czas! Sprawdź, czy książeczka do kąpieli okaże się Twoim sprzymierzeńcem! Dlaczego specjalne książeczki do kąpieli bywają bardzo pomocne?

Odpowiednio dopasowane książki do kąpieli mogą zwrócić uwagę dziecka nie tylko kolorowymi ilustracjami, ale również ciekawymi historiami, które przedstawiają. Miękkie książeczki do kąpieli bywają więc szansą na zajęcie dziecka i zminimalizowanie jego oporu przed kolejną „wizytą” w wannie. Na takiej samej zasadzie może działać piszcząca książeczka do kąpieli, która dodatkowo zainteresuje smyka wydawanymi dźwiękami czy książeczka do kąpieli zmieniająca kolor.

Książeczki do zabawy z dzieckiem to doskonały sposób na zagospodarowanie jego czasu, tym bardziej, że nowoczesna książka do zabawy dla dzieci może okazać się nie tylko interesująca, ale również pouczająca. Jeżeli nie wiesz, jak zorganizować zabawę dla swojej pociechy, często brakuje Ci pomysłów na to, by zapełnić dziecięcy czas, pomocnym narzędziem bywają książki z zabawami dla dzieci, które potrafią być prawdziwą kopalnią przydatnych rozwiązań.

Książka prezentująca zabawy rozwijające czy specjalistyczna książka opisująca możliwe zabawy z dwulatkiem może wspomóc rodziców w codziennych kontaktach z pociechami. Książka ukazująca zabawy z rocznym dzieckiem, podobnie jak książka przedstawiająca zabawy dla przedszkolaka potrafi kreatywnie wesprzeć dorosłych, którzy chcą zorganizować dzieciom czas. Rzecz jasna, wybierając książeczki należy mieć na uwadze wiek dziecka.

W ofercie Skupszopu znajdziesz atrakcyjne książeczki do kąpieli, dzięki którym „spotkanie” z wanną przestanie być nudne! Proponujemy, między innymi, książeczki do kąpieli, które opisują w przystępy sposób znane historie biblijne. Zdajemy sobie sprawę z tego, że odpowiednio wyselekcjonowane książeczki mogą przykuć dziecięcą uwagę, dlatego dokładamy wszelkich starań, by proponowany asortyment był możliwie jak najbardziej szeroki. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

sortuj
popularność: największa najmniejsza
dodane w sklepie: najnowsze najstarsze
rok wydania: najnowsze najstarsze

Opinie naszych klientów

Dobry kontakt, miła obsługa. Szybka wysyłka. Polecam.
opineoBanner
Iza
ZOBACZ WSZYSTKIE

NAPISALI O NAS:

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 792 670 709
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA