Biznes, ekonomia, marketing

Książki biznesowe, ekonomiczne i marketingowe: wiedza w zasięgu Twojej ręki!

Chcesz poszerzać swoją wiedzę? Książki o biznesie mogą okazać się dla Ciebie prawdziwym strzałem w dziesiątkę! W ofercie Skupszopu znajdziesz najlepsze książki biznesowe, które mogą stać się dla Ciebie źródłem cennych i praktycznych informacji! Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Najlepsze książki o biznesie: dowiedz się więcej!

Chcesz rozpocząć własny biznes? Może ta tematyka jest przedmiotem Twojego wyjątkowego zainteresowania? Najlepsze książki o biznesie, które warto przeczytać, podobnie jak mądre książki o własnym biznesie dla początkujących bywają kopalnią złotych rad i doświadczeń, na których można bazować. „Język reklamy w komunikacji medialnej” Wacława Śmida może Ci sporo powiedzieć o sposobie komunikacji z konsumentem, z kolei „Milion w zasięgu ręki. Poradnik zarządzania finansami” Macieja Karsznia to pozycja obowiązkowa dla wszystkich osób, które są zainteresowane tematyką operowania pieniędzmi.

Książki biznesowe, które warto przeczytać mogą okazać się cennym drogowskazem, szczególnie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze światem biznesu. Ciekawe książki o biznesie bywają w takiej sytuacji bardzo dużym wsparciem i są w stanie pokreślić pewne aspekty/kwestie, które dotychczas nie zwróciły naszej uwagi. Dobre książki o pierwszym biznesie, podobnie jak książki o rozwoju biznesu bywają ogromnym wsparciem na drodze początkującego przedsiębiorcy. Najważniejsze książki o biznesie potrafią bowiem nieść ze sobą potężny ładunek wiedzy.

Książki ekonomiczne: kondensacja przydatnych informacji

Polecane książki o biznesie oraz motywujące i inspirujące książki biznesowe to jedno, ale w przypadku przedsiębiorców (i nie tylko!) bardzo przydatne bywają książki, których tematyką jest ekonomia. Ciekawe, „naładowane” pomocnymi informacjami książki o ekonomii dla początkujących, jak samo, jak książki ekonomiczne, które warto przeczytać, jeśli jest się bardziej zaawansowanym adeptem tej „sztuki” to duże wsparcie w zakresie podnoszenia posiadanych kwalifikacji.

Ciekawe książki o ekonomii i biznesie nie są zarezerwowane wyłącznie dla osób, które są związane zawodowo z tymi dwiema gałęziami nauki. Wręcz przeciwnie – książki o prowadzeniu biznesu, jak również najlepsze książki ekonomiczne mogą w nas rozbudzić pasję w kierunku poszerzania swojej wiedzy w tej tematyce, nawet jeśli stawiamy w niej dopiero pierwsze kroki. Literatura ekonomiczna potrafi być pasjonująca, a zdobyte w ten sposób informacje często tłumaczą zjawiska, które dotychczas były dla nas niezrozumiałe.

Najlepsze książki o marketingu – nauka nie musi być trudna!

Książki o budowaniu biznesu oraz jego rozwoju, najważniejsze książki biznesowe dla początkujących czy zajmujące książki o podstawach ekonomii to nie jedyne pozycje, jakie znajdziesz w ofercie Skupszopu. Dobre książki ekonomiczne oraz pomocne, praktyczne książki biznesowe to tylko wycinek naszego asortymentu. Ponadto, proponujemy również profesjonalne książki o marketingu, które są nie tylko przydatne, ale przede wszystkim ciekawe. Książka, której tematyką jest marketing, odpowiednio użyta, może stać się pomocnym narzędziem w polepszaniu własnych umiejętności.

Marketing i książki to doskonale dobrana para, dlatego w Skupszopie dostępne są najlepsze książki o marketingu – wierzymy bowiem, że literatura, której przedmiotem jest marketing może być bardzo pouczająca na wielu płaszczyznach. Dobre książki naukowe o marketingu, które warto przeczytać mają szansę wpłynąć na nasze postrzeganie tej płaszczyzny. Ciekawe książki o marketingu dla początkujących są w stanie wprowadzić czytelnika w świat relacji z klientami, w związku z czym literatura marketingowa przyda się nie tylko studentom tego kierunku, ale również późniejszym specjalistom. Zanurz się w świat wiedzy!

Pokaż na stronie

30

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia
opineo

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Co to jest Skupszop?

Skupszop.pl to portal, gdzie możesz sprzedać online wszystkie swoje przeczytane i używane książki. Wpisując kod ISBN wybranej pozycji, otrzymasz gwarantowaną cenę, za którą możemy ją od Ciebie odkupić. Książki wysyłasz nam pocztą lub kurier odbierze je od Ciebie bezpośrednio z miejsca zamieszkania. Zawsze pokrywamy koszty wysyłki. Sprawdź jak łatwo sprzedaje się książki online. Twoje używane książki na pewno znajdą nowego właściciela, a Ty zyskasz miejsce na nowe książki w swojej biblioteczce oraz podreperujesz swój budżet domowy! Prowadzimy skup wszystkich książek, których kod ISBN zaczyna się od cyfr 978 oprócz podręczników szkolnych oraz akademickich. Zapraszamy do korzystania z wyszukiwarki, sprzedawania używanych i przeczytanych już książek oraz zakupu nowych po preferencyjnych cenach w sklepie Skupszop!

Książki i Skupszop? To połączenie jakiego szukał każdy

Witaj w świecie Skupszop. W świecie książek używanych, gdzie zakupy online są bezpieczne, wygodne, wysyłka jest tania, a tysiące książkowych tytułów w zasięgu jednego kliknięcia myszką. W szybkim tempie rozwijamy swoją ofertę. Posiadamy 8000 tytułów książek. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Przekonaj się, że jeśli chodzi o tanią książkę, to tylko w Skupszopie. Nieważne czy potrzebujesz książek fantastycznych, przygodowych, romansów czy książek naukowych. Zajrzyj do sklepu i przeszukuj naszą ofertę.

Dlaczego kochamy książki

Książki towarzyszą nam przez całe życie. Uczą, pocieszają, gwarantują rozrywkę. Nic dziwnego, że tak wielu z nas nie może się bez nich obejść. To właśnie one dają nam chwilę zapomnienia, przystanek dla samego siebie w świecie, który nieubłaganie pędzi do przodu. Książki są elementem kultury, którego nie można lekceważyć. Doceniaj ich wartość, dbaj o nie i daj im drugie życie sprzedając je w naszym skupie. Ty będziesz mógł podreperować domowy budżet, a my znajdziemy dla nich drugiego właściciela.

… i jeszcze raz książki!

Książki, które oferujemy w skupie są sortowane ręcznie. Każda z książek przechodzi dokładne oględziny podczas przyjęcia. Dokładamy wszelkich starań, aby stany książek były odzwierciedleniem rzeczywistości. Duży procent przyjmowanych pozycji to nadwyżki produkcyjne oraz książki drugiego obiegu pachnące farbą drukarską, które sprowadzamy bezpośrednio od wydawnictw. Jeżeli najważniejsza jest dla Ciebie treść książek, szukasz dobrej relacji jakości do ceny oraz lubisz być pozytywnie zaskoczony podczas rozpakowywania zamówienia, będziesz stałym klientem Skupszopu!;)

Dlaczego książki w Skupszopie to świetny wybór?

  • bo tylko tutaj znajdziesz tysiące różnorodnych tytułów używanych i tanich książek w jednym miejscu
  • bo tylko my wysyłamy zamówienia tego samego dnia jeżeli wpłata jest zaksięgowana do godz. 12:00
  • bo u nas się opłaca
  • bo tylko siedząc we własnym fotelu możesz sprzedać lub kupić książki jakie Cię interesują
  • bo Skupszop to innowacja na rynku księgarskim, a książka używana jest nowym trendem w Polsce i nie tylko
  • bo tylko z nami będziesz mógł czytać tyle książek, ile chcesz i za tyle, ile chcesz

Dlaczego Skupszop to nie tylko książki używane?

Wiemy, że książki to Twoja miłość i oddałbyś za nie wszystko. Cenimy Twoje ciężko zarobione pieniądze i oferujemy bardzo przyjazne ceny dla Twojego portfela. Jest to możliwe tylko dzięki Tobie. Chcemy, żebyś był zadowolony z naszych usług. Kupuj, sprzedawaj swój księgozbiór, miej sto procent zadowolenia ze współpracy. Czerp garściami przyjemność z niskich cen nowych tytułów, korzystaj z promocji, składaj zamówienia gdzie chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz. Niech Skupszop będzie wizytówką książki używanej w Polsce.

NAPISALI O NAS:

Partner Partner Partner Partner Partner