Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

Aplikacje biurowe

Aplikacje biurowe – książki, które wprowadzą Cię w ich świat

Jeżeli zamierzasz poszerzać swoją wiedzę w zakresie użytkowania pomocnych aplikacji biurowych, potrzebujesz odpowiedniego narzędzia. Książka, której tematyką są aplikacje biurowe może okazać się ogromnym wsparciem na drodze podnoszenia swoich kwalifikacji.

Książka, która została poświęcona programowi Excel to rozwiązanie, które ma szansę sprawdzić się w przypadku osób starających się opanować zastosowanie tego pomocnego programu. Jeżeli dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w pracy z tym rozwiązaniem, książka o Excelu, specjalistyczna książka prezentująca Excel dla początkujących powinna stać się dla Ciebie źródłem przydatnych informacji. Z kolei, jeśli posiadasz już podstawy i chcesz wznieść się na wyższy poziom obsługi programu, lepsza będzie książka przedstawiająca Excel dla zaawansowanych. Napisana przez specjalistów książka opisująca zaawansowany Excel to skondensowana wiedza, która może pomóc nam rozpocząć przygodę z programem na nowo. Książka do nauki, której tematyką jest Excel powinna być więc dopasowana do naszych indywidualnych potrzeb i poziomu znajomości tego programu.

Pracujesz z tekstem, dlatego znajomość odpowiednich edytorów, takich jak Microsoft Word to dla Ciebie podstawa? Książka przedstawiająca Microsoft Word w przystępny sposób, prezentująca wszystkie możliwości, jakie daje nam ten program może wesprzeć nas w efektywnym opanowaniu jego obsługi. Jeżeli zależy Ci na szerszym ujęciu tematyki aplikacji biurowych, strzałem w dziesiątkę mogą okazać się książki do nauki MS Office.

Chcesz lepiej posługiwać się aplikacjami biurowymi? Zdajesz sobie sprawę z tego, że jest to istotne nie tylko dla efektywności wykonywanej przez Ciebie pracy, ale również dla Twojej wygody? Sprawdź, jakie książki do nauki może zaproponować Ci Skupszop! Bardzo dużą wagę przywiązujemy do różnorodności naszego książkowego asortymentu, dlatego w naszej ofercie znajdziesz zarówno książki nowe, jak i książki używane. Stan książek używanych jest opisany przy pomocy dedykowanej temu skali.

sortuj
popularność: największa najmniejsza
dodane w sklepie: najnowsze najstarsze
rok wydania: najnowsze najstarsze

Pokaż na stronie:

Opinie naszych klientów

Rzetelny-polecam
opineoBanner
Luiza
ZOBACZ WSZYSTKIE

NAPISALI O NAS:

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 792 670 709
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA