Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

Android w akcji

Wyd. Helion W. Frank Ableson, Robi Sen, Chris King

Opis książki Android w akcji - Ableson Frank W.. Sen Robi. King Chris Rozbudowany podręcznik tworzenia niesamowitych aplikacji dla systemu Android! Android SDK i programowanie aplikacji WWW...

Cena rynkowa: 99,63 zł

Nasza cena: 28,93 zł

-71%

Stan: używana - dobry

Dobry Dobry Dobry Dobry Dobry

Wysyłka

Twoje zamówienie zostanie wysłane jutro

Wysyłka w ciągu 24h już od 3,90 zł

Darmowa dostawa od 190 zł

Opis książki

Opis książki Android w akcji - Ableson Frank W.. Sen Robi. King Chris Rozbudowany podręcznik tworzenia niesamowitych aplikacji dla systemu Android! Android SDK i programowanie aplikacji WWW Komunikacja Bluetooth i przetwarzanie danych z czujników Grafika. animacja i multimedia w Androidzie Techniki pisania natywnych aplikacji w języku C Skoro zwróciłeś uwagę właśnie na tę książkę. zapewne dobrze wiesz. czym jest Android i co potrafi — teraz przyszła pora. abyś sprawdził go także w akcji! Oto doskonała książka dla wszystkich programistów. którym marzy się tworzenie własnych aplikacji dla robiącego oszałamiającą karierę systemu. Choć ta książka nie jest przeznaczona dla początkujących. zawiera wszystkie informacje potrzebne osobom. dla których Android jest całkowicie nowym środowiskiem. Można w niej znaleźć instrukcje niezbędne do szybkiego zorientowania się w architekturze tej platformy oraz sposobie jej działania. co pozwoli sprawnie rozpocząć pracę w tym środowisku. Pozostałe rozdziały to już czysta frajda programowania! Od czego zaczniesz zabawę z Androidem? Dowiesz się. jak budować aplikacje dla tego systemu od najmniejszych cegiełek aż po ekrany. dodawać funkcje telefoniczne i wykorzystywać bibliotekę OpenGL ES do tworzenia złożonej grafiki 2D oraz 3D.

Następnie poznasz zasady tworzenia większych aplikacji oraz techniki pisania aplikacji w języku C. także z użyciem Android Native Development Kit. Opanujesz potężne narzędzie Android SDK oraz budowanie aplikacji dla WebKit z użyciem HTML 5. a nawet nauczysz się rozszerzać lub zastępować wbudowane funkcje Androida na podstawie użytecznych i intrygujących przykładów. Wprowadzenie do systemu Android Środowisko programowania Komponenty interfejsu użytkownika. w tym View i Layout Metody przechowywania i odczytywania lokalnych danych Sieci oraz usługi sieciowe Przegląd podstawowych zagadnień związanych z telefonią Powiadomienia i alarmy Grafika i animacja w Androidzie Korzystanie z funkcji multimedialnych Androida Usługi oparte na lokalizacji Integracja kontaktów z platformy społecznościowej Aplikacja wspomagająca serwisantów Budowanie aplikacji Android w języku C Bluetooth. sensory i widżety aplikacji Tworzenie stron WWW dla systemu Android Strategie lokalizowania aplikacji Android Native Development Kit Korzystanie z SDK oraz AVD Manager Wkrocz wreszcie do akcji i zacznij tworzyć własne aplikacje dla Androida!

Rok wydania

2011

Ilość stron

624

Okładka

Miękka

Rozmiar

16.5x23.5cm

ISBN

9788324633807

Recenzje użytkowników

Brak
recenzji

Dodaj swoją recenzję jako pierwszą!

Dodaj recenzje i odbierz rabat

z

Twoja ocena:

Dodaj opinie i odbierz rabat

Dowiedz się wiecej

Nowości

Opinie naszych klientów

OK.
PawelO210
ZOBACZ WSZYSTKIE
Wyróżnienie w zestawieniu
Ranking Sklepów
Internetowych 2016

NAPISALI O NAS:

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 792 670 709
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA